Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire számítsak, ha meg akarnak...

Mire számítsak, ha meg akarnak verni?

Figyelt kérdés

Amerre haza tudok menni, egy parkon keresztül, mostanában szoktak ott lenni ketten-hárman. 15 év körüli srácok (c typ). Eddig csak 1-2 kisebb beszólás volt részükről, a legutolsónál már vissza szóltam erre eléggé bele lendültek a szólogatásba. Ha legközelebb vagy máskor arra megyek, esetleg nekem esnek akkor mire számítsak?

Kettő három ilyen gyerek meg tudna verni ha én sem vagyok az a félénk típus aki hagyná magát (és mellesleg nincsenek közelben további esetleg nagyobb tesók az ő oldalukról). Kb mire számítsak? Hogyan szoktak az ilyenek verekedni, mire mennek? Tapasztalatok?


23/f



2021. okt. 19. 12:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

20

Hogyne,mellesleg egy gránátvető,válról indulható rakéta,de ha kemény csávó az kérdező akkor még atombombát ist :D

2021. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Jó a Molotov is, nem kell variálni, csak a gránát jobban szállítható.
2021. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A krav maga tényleg jó.
2021. okt. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Morzsi007 ***** válasza:
Milyen ember a c-type? Többször is láttam leírva a válaszokban. 🙂
2021. okt. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

24

Csúnyább kifejezéssel cigány,csak gyk miatt nem nagyon merjük mondani,mert 99 az 100-hoz letörli

2021. okt. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Morzsi007 ***** válasza:
Köszi. Akkor jól gondoltam. 🙂
2021. okt. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!