Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szalay Isti MyProtein támogatá...

Szalay Isti MyProtein támogatása valami vicc? Csak azért kezdték el őt támogatni mert fogyott. Ennyi erővel bárkit támogathatnának aki leadott X kilót. Inkább menne el dolgozni, örökké nem élhet támogatásokból, kunyerálásból.

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Én is fogytam 30 kilót még sem támogat senki. :D


Nem, nyilván nem azért. Azért mert van annyi nyilvános elérése, hogy a cég aki támogatja annak megéri, vagy legalább is remélik hogy megéri nekik. Miért menne el dolgozni ha youtubeból meg tud élni? Te elmennél, nem hiszem.

Utálok ezzel dobálózni, mert tényleg ezt az emberke már minden negatív kritika ellen ultimate érvként próbálják használni, de szerintem neked csak az nem tetszik, hogy őt támogatják és nem téged. Rosszul gondolom? Győzz meg ha nincs igazam.

2021. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Én már nem nézem azt a konyha malacot, de szégyen hogy ilyen embereket támogatnak bármivel is...menne inkább dolgozni, 1 percet sem dolgozott egész életében.
2021. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

előző, te elmennél dolgozni ha abból is megélhetnél hogy egy percet sem dolgoznál az egész életedben? :)


Na ugye hogy nem. :)

2021. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

félreértés ne essék, nem esik rosszul, hogy engem nem támogatnak cégek hisz nem is szorulok rá csak szimplán meglepett ez a MP támogatás csak azért mert leadott valamennyit, taps taps meg gratula

az elhízását is annak köszönheti, hogy csak otthon ül, zabál és ennyi

érdekes eddig nem támogatta ez a cég, vajon miért

2021. okt. 20. 19:20
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Én elmennék akkor is, nem mástól várnám a pénzt, meg játszanám a nagy empatát... Aminek beállítja magát Isti.
2021. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
plusz élete végéig nem videózhat hisz akkorra már lejárt lemez lesz, bejönnek új emberek, új trendek, videótémák stb
2021. okt. 20. 19:27
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ezzel ő is tisztában van.
2021. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem is vicc, hiszen Szalayt nem igazán nézik olyan emberek akik potenciális Myprotein vásárlók lennének.

De mostanában ez divat a tápkieg cégeknél Tiktokon, és egyéb platformokon "támogatnak" olyan videósokat, akiknek bármennyire is közük van az edzéshez/sporthoz.


Félreértések elkerülése végett, ezzel a "jelenséggel" és Istivel sincs semmi bajom!

2021. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Még egy ember, aki szerint a youtube nem munka. Kicsit unalmas. Ha nem lenne benne munka ezt csinalná mindenki. Csak hát ugye itt ferül ki, hogy a kreativitás, ötletelés a tartalmon is munka, amit akárki nem tud megcsinálni.

A reklám bevétel itt is ugyanúgy működik, mint a TV-nél. Fel nem foghatom te miért foglalkozol azzal, hogy ki szponzorálja és meddig lehet ez. afajta tartalom vonzó a közönséfének.

Ez szimpla irigység és rosszindulat.

2021. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Szerintem is vicc, hiszen Szalayt nem igazán nézik olyan emberek akik potenciális Myprotein vásárlók lennének."


Ezerszer kibeszélt téma, és kemény youtube drámák is voltak már emiatt, hogy sokszor nem a legrelevánsabb hirdetők kapják meg a szponzorációkat, hanem az aki benne van bizonyos kapcsolati körökben. Nem állítom hogy itt is feltétlen ez történt volna, de ez egy általános jelenség. Akkor is ha a cég adott esetben olyan emberrel reklámoztat valamit, aminek lószar elérése nem tud csinálni a terméknek potenciális vevők felé.

2021. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!