Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek?többi lent

Mit tegyek?többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy az emberek átnéznek rajtam, akármennyire is igyekszem menő lenni. Lehet azért van mert jól tanulok de nem hiszem hogy ez kihatással lenne a közösségi életemre, nem? Jól tanulok, sportolok, igyekszem menőnek lenni, de még néha a barátaim is megfeledkeznek rólam. Senki sem tátja meg h tejlesen összetörtem, mert mindenki mással van elfolalva. könyörgöm valaki vegyen már észre !!! Nem mellesleg tetszik egy fiú, de nem merem elmondani a barátaimnak, mert félek, ha a közelünkben van akkor odamutogatnak meg ilyenek. Ismeritek ezt az érzést? Ha igen akkor pls adjatok tippeket!

2021. okt. 23. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az a gond, hogy hiteltelen vagy. Látják rajtad hogy görcsösen akarsz "menő" lenni, és közben a személyiséged és a viselkedésed egymással nincs összhangban, és látják hogy megjátszod magad. Főleg, ha még rá is játszol a drámákra, hogy rólad szóljanak a dolgok, mert ezt látod a filmekben meg a neten, és azt hiszed ez a valóság. Kényszeresen ki akarod színezni a szürke átlagos hétköznapokat is, mintha mindig erőteljes impulzusok és események kellene, hogy történjenek veled.


Térj vissza a valóságba, és ne egy idealizált énképet akarj kényszeresen magadra és a környezetedre erőltetni.

2021. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ismerős, én is csak levegő voltam egész életemben

ma sincs másképp

de már elfogadtam h az vagyok, létezek de értelem nélkül

2021. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!