Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek! Hogyan tartjátok...

Emberek! Hogyan tartjátok magatoktól távol a koronavírust?

Figyelt kérdés
Miért ez a leghatékonyabb megoldás szerinted?

2021. okt. 24. 17:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy. És ti hogy tartjátok magatoktól távol a szív-és érrendszeri betegségeket, az elhízást, a tüdőrákot, a májproblémákat, a bőrrákot, a helytelen testtartásból adódó gerincbántalmakat és a mentális problémákat? Jah, látom, többségetek sehogy. Na akkor egálban vagyunk, puszi.
2021. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
11-es Ez igaz :)
2021. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

Be vagyok oltva, tömegközlekedésen maszkot veszek fel, ha indokoltnak látom, például tele van beteg, krákogó emberekkel a busz/villamos.


Igaz alapvetően autóval járok és beteges időszakban régen is kerültem a tömegközlekedést, inkább mentem gyalog még jóval a Covid mizéria előtt.


Amúgy összességében nem foglalkozom vele, ugyanúgy élem az életem mint előtte. Személyes higiénia nálam mindig is alap volt.

2021. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem teszek csak annak az érdekében, hogy elkerüljem a koronavírust. A járvány előtt is minden nap sportoltam, sosem voltak nagyon káros szokásaim, emberek közé pedig szintén soha nem jártam. Pont ugyanúgy éltem régebben is, mint most.
2021. okt. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, mindent ugyan úgy csinálok, mint a járvány előtt.
2021. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

Háromszor oltott vagyok. Sajnos a két Sinopharm nem használt.


Ezen kívül semmivel. Lehet, hogy maszkozni el fogok kezdeni tömegközlekedésen, sulimban eleve kell, mostantól a melóban is.


Amúgy igen introvertált vagyok, keveset járok el otthonról, de az a kevés kellett, a hullámok legdurvább állását és a suli bedurvulását leszámítva eljártam. Ez a 2 meg általában egybeesett egymással.


Amúgy félek a vírustól.


Azért nem elsődlegesen a haláltól, nem is tudom, mások miért erre asszociálnak rögtön.


Nem akarok brutál beteg lenni, nem akarok ne adj' isten kórházat. Nem akarok hónapokig tartó ízlelésvesztést vagy szívizomgyulladást, heges tüdőt, ilyesmiket. Nem akarok kirobbanó autoimmun betegséget.


Sajnos nagyon nem vagyok egészséges így se.


Apum meg veszélyeztetett, egészségi állapota miatt túl sem élné.



Amúgy vékony vagyok, rendszeresen sportolok, eszem zöldségeket, gyümölcsöket, sok vizet iszom. Bár nem tudom, ez miért tartozik ide, de legyen itt...



28N

2021. okt. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
85%
Romániából rendeltem vírustaszító talizmánt. Bevált, mert nem lettem koronavírusos.
2021. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!