Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félsz érintkezni az emberekkel...

Félsz érintkezni az emberekkel a covid miatt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 22:08
A kérdező szavazást indított:
igen, félek
nem félek
50 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem...

Itt mindenki fél mindentől?

Vigyázzatok mert a sok képernyő/bill nyomkodástól ínhüvely gyulladásotok lehet.

2021. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Ez mára sokadik provokatív próbálkozásod a mai nap ilyen vírus provokatív kérdést kiírni, ezzel is vitát gerjeszteni.

Nem volt ma munka, vagy csak anyukád nem vitte még az esti kakaót, és addig tudsz még netezni?

Vagy mi a helyzet veled?

2021. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Fosok rendesen.

3 maszk, meg ilyenek.

2021. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Félek. Ezért pecuzok a szüleim pincéjében 12 éve és nem mozdulok ki csak kockulok.
2021. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Pedagógus vagyok. Ősszel volt több covidos az osztályomban (4.)

Az egyikőjük hétvégén együtt aludt a közben igazoltan covidossá vált kis barátnőjével. Pár nap múlva a suliban lett rosszul. Nyilván nem hagytam magára, pátyolgattam a szerencsétlent, és mivel a szomszéd faluból jár be, kocsival hazavittem.


Akkor döntöttem el, hogy nem vagyok hajlandó rettegni.

Persze elkaptam, aztán a családom is. Minimális tünetünk volt. Máskor a nátha is kellemetlenebb. Azóta egyáltalán nem félek ettől a betegségtől.

2021. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

#5, jó azért te a szerencsésebb vagy a környezeteddel együtt.


Nálunk a cégnél a dolgozók 20%a átesett, de 1 ember, a területivezető tavaly tavasz óta munkaképtelen, mert a tüdelye tönkrement.


Félni én se félek, de azért ésszel kell érintkeznünk egymással a hullámok idején...

2021. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Annyira veszélyes ez a vírus...legalábbis a tv ahogy megpróbálja az emberek agyát átmosni.

Kellett nekem is a védettségi kártya, mondom meglátogatom pár ismerősöm aki álíltólag koronavírus pozitív, és tudjuk a lefizetett propaganda doktoroktól a tv-ből, ha elkapod, lélegeztetőre kerülsz, akkor azonnal.

Nos az a helyzet, akárhány embernél voltam, mindig vártam pár napot mentem tesztre utána.Semmi, semmi,semmi,....és ez így ment.

Nem akarom leírni hogy állítólagos pozitív emberrel próbálkoztam, hát sehogy sem sikerült elkapni ezt a fene nagy halálos vírust.

Még mielőtt írna valaki, eu-n kívül élek, de itt is van green pass, bár alig nézik,mindenki éli az életét ahogy tudja.

2021. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Rettegek!! 4 rétegű maszkot hordok, plusz már 8 oltást felvettem, biztos ami biztos...
2021. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

97%-ban túlélhető vírusról beszélünk és nem vagyok a veszélyeztetettek között. Szóval miért kéne félnem? Inkább félek attól amit víruskezelés címszóval egyes helyeken lenyomnak az ember torkán, a rettegők pedig annyit mondanak hogy "Nagyon helyes!".

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon félek hűhaaa

Befstam már többször is

7-esnek van igaza teljes mértékben

2021. szept. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!