Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szegény vagy, ha igen mitől...

Szegény vagy, ha igen mitől maradtál az?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 20:11
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Te is*
2021. okt. 24. 20:19
 2/39 anonim ***** válasza:
61%
Mit értünk szegénység alatt?
2021. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
58%
(Nem fordultam ügyvédekhez. :) ) Lelkileg gazdagnak tartom magam, viszont sokan próbáltak szegénynek feltüntetni, így az értekeimet magamban hordozom. Amit építettem eddig, az látható volt, csak a név itt-ott nem stimmelt.
2021. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%
A korlátozott pénz mennyiségtől.
2021. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
27%

Szerencsére nem, viszont nagyon szegény családban nőttem fel. Nekem nem volt zsebpénz, nekem egy zokni vagy sapka volt a karácsonyi ajándék, szóval mindig cikiztek az iskolában,hogy 2számmal nagyobb ódivatu ruhákban jártam. Aztán jött a középiskola végül egy szakma. 21évesen már Finnországban tanultam. Így érettsegivel,nyelvvizsgával,külföldi tapasztalattal és szakmával elkezdtem dolgozni a cégnél ahol tanuló voltam. Egyre jobban megbecsültek, rengeteg pénzt félretettem mert otthon laktam anyámmal, majd elkezdtem befektetni a pénzt. volt.hogy szerencsésen,volt,hogy nem, végül szakmunkásként 30.születésnapomra a belvárosban készpénzért vettem egy saját lakást.

Most van autóm, lakásom, pénzem,cserébe 30évesen egyedül vagyok mint a fene.

Megértettem mit jelent a pénz nem boldogít dolog.

Nincs kivel autókázzak. És az üres lakásba is nagyon rossz hazajönni.

Szóval Lina, jobb,ha nem a pénzt,hanem a boldogságot hajkurászod!

A 40es éveiben lévő szomszéd párt, akik albérletben élnek, néha nehezen fizetik azt is ki elnézem, akkor úgy érzem,hogy ők bár pénzügyileg szegényebbek, mégis sokkal gazdagabbak mint én vagyok...

2021. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
19%

Mi szamit szegenynek? Pl berelsz egy garzont meg veszel kajat es 0an vagy?

Amugy nemertem azokat akik nem tesznek ellene. Marmint csomo szakma nelkuli munka van amivel jol lehet keresni.. igaz nemkonnyu.. pl vendeglatas, epitoipar. 3-400at is haza lehet vinni. Max ugy tudom elkepzelni h le van szazalekolva vagy betegseg miatt nemtud dolgozni 🤷‍♂️

2021. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Hát nem biztos, hogy ők gazdagnak érzik magukat! Nekem is szegénység a bélyegem és az is maradok, míg ezt az életet leélhetem! És érzelmileg se vagyok gazdag (Hidd el ha meg nagyon szegény lennél, és putriban elnél, mint mi, akkor meg azért nem lenne egy barátod se, mert azzal nem baratkoznak, aki a "vízproblemak" miatt ápolatlan marad és nincs jó ruhája Attól mert te gazdagabb lettél még ne hidd azt,hogy a szegényeknek érzelmi úton több jutott! Járj el szórakozni és társaságba ha már van miből hátha osszejon az életed!
2021. okt. 24. 20:57
 8/39 A kérdező kommentje:
Én pl beteg vagyok
2021. okt. 24. 20:58
 9/39 A kérdező kommentje:
A cigányokat néha fel se veszik epitőipari munkára (pláne ha látszik is rajta) Feltunt-e kedves utolsó, hogy diszkrimináció is létezik
2021. okt. 24. 21:02
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
Mer nincs pénz és magyar fizetésből élek.
2021. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!