Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghalt a mamám, teljesen...

Meghalt a mamám, teljesen egyedül maradtam?

Figyelt kérdés
Pár napja halt meg, még mindig nem tudom elhinni, néha olyan mintha itt lenne, és akkor rájövök hogy nincs és már nem is lesz. Nagyon nagyon fáj. Nem tudom mihez kezdjek. Nincs senkim, akik vannak őket nem érdekli semmi.. Én is vele akarok lenni.. Nagy hülyeség lenne ha írnék a pszichiáternek akihez járok, szeretném leírni/elmondani hogy mit érzek.
2021. okt. 24. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly halt meg mamám, tudom mit érzel.

Írj nyugodtan a pszichiáternek. Biztosan segíteni fog!

2021. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vedd fel a kapcsolatot a pszichiáterrel.


Végtelenül sajnálom, megéretelek, nekem is a nagymamám volt a támaszom, aki feltétel nélkül szeretett, a mindenem :( Viszont a te nagymamád biztosan azt szeretné, hogy élj, és légy boldog. És ő már bárhol is van, biztosan nem fáj neki semmi. Nem tudom, nekem anno ez a gondolat megnyugtató volt, ezért írtam le.


Valakivel mindenképp beszélj, aki tud segíteni.

2021. okt. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!