Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem hogy feleslegesen...

Miért érzem hogy feleslegesen tanulok/tanultam?

Figyelt kérdés

Egy szakmunkás kétszer annyit keres mint egy két diplomás ember...

Persze nem mindegyik, de szerintetek megérte tanulni?


2021. okt. 25. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg.
2021. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod hasznosítani a tudást, akkor megérte.
2021. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Kevesen tanulnak hobbiból, inkább csak befektetésnek, hogy pénzt tudjanak vele keresni.Ha nem tudsz pénzt keresni a diplomáddal, joggal érzed, hogy feleslegesen tanultál.Sajnos ezt kiszámítani sem lehet, mert mindig más az, amire nagyobb a kereslet.
2021. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Biztos vagyok benne, hogy a legtöbb szakmunkás, sőt! Egy segédmunkás is több pénzt visz haza az én tanári fizumnál. De nem érdekel, akkor sem szeretnék szobafestő vagy villanyszerelő lenni. Nem érdekelnek ezek a munkák. Szeretek tanár lenni. Úgyhogy igen, megérte tanulni.
2021. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
A villanyszerelő is csak ha maszek akkor keres jól. Alkalmazottként átlagos fizut kap. A tanár is jól keres, ha otthon magánórát tart feketén.
2021. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem érte meg
2021. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért érzel így, mert valami felkapott, jólhangzó divatszakot tanultál, amivel nem tudsz pénzt keresni. Egy rendes eltés mérnököt, vagy egy jó közgazdászt bezzeg keresnek rendesen, és meg is fizetik.
2021. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Megérte, mert elteltek vele értelmetlenül a fiatal éveid.
2021. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aztán mégsem hidegburkolónak mentél. Ha téged jobban érdekel más, akkor inkább azt csináld egész életedb3en kevesebb pénzért, mint egy olyan melót, amivel bár többet keresel, mégis rühelled minden munkanapodat...
2021. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki a tanulással problémázik az nem jó irányban van. Az hogy nem azt tanultad, amit szerettél volna ill. leszrod a világot az a te hozzáállásod.


Biztos lehetsz benne, hogyha nem tanulsz semmit, akkor baromira megszívod.

2021. nov. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!