Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy csinos, magas, mutatós...

Egy csinos, magas, mutatós csajon miért néz át egy két olyan pasi akihez pont, hogy illene?

Figyelt kérdés
Szép barna (enyhén szolizott) dekorativ, magas nagyon csinos csajon miért néz keresztül egy két pasas? Pont a legjobb barátnőmmel toprengtunk ezen tegnap este. Aki nem ennyire mutatós, nem tűnik ki a pici nők közül azokat előbb ki szúrják, mondjuk öt is nagyon sokan még nézik de az az egy kettő aki neki is be jön semmi. N28
2021. okt. 27. 07:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Ok.
2021. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Mert mondjuk foglaltak pont a kiszemelt pasik. De simán csak az is lehet, hogy nem jön be nekik a csaj és annál értelmesebbek, hogy minden nőre, akit látnak rámozduljanak, vagy össze akarjanak vele jönni, akár csak egy kalandra is.
2021. okt. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Komoly problémák is ezek az életben egyébként.
2021. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hú de fáj normálisan válaszolni... Érdekes nekem ment... Nem stimmel veled valami
2021. okt. 27. 07:57
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk mert már volt dolguk olyan nőkkel, akik csak annyiból állnak, akik tudják magukról, hogy jól néznek ki és azt hiszik, hogy annyi elég. És valamire tényleg elég, de van akinek az már kevés.
2021. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5 köszi szépen a Normális válaszod!
2021. okt. 27. 08:09
 7/23 anonim ***** válasza:
26%
Magyarorszâg fordítva működik, ott a szép csúnya, a jó pedig rossz. 20 keserves év alatt megtanultam...
2021. okt. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%

Lehet, betoji. Vagy ivartalanítva van. Agyonszedte magát nyugtatókkal.

Minél magasabb a libidója valakinek, annál előbb jön a női-vázas bicikli effektus.

Nekem amúgy a széparcú, mosolygós, inkább visszafogott nők jönnek be. Alkatilag mindegy, hogy néznek ki. Mondjuk látszódjon rajta, hogy okos legyen.

2021. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem is buta a csaj. Múltkor mentem át hozzá, és szemét szúrt a dolog... Ki gyúrt gyerek....multkor mesélte mikor nem le a kutyákkal olyan iramba menekült a pasi mintha bántotta volna pedig még egy helló se volt köztük.... Ezért se értem.... Totál át néz rajta, csajjal a pasit sose látni de van egy 7 éves kislánya
2021. okt. 27. 08:27
 10/23 anonim ***** válasza:
17%
Akkor lehet h. melegecske.
2021. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!