Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak az őszi szünetbe...

Mit csináljak az őszi szünetben egyedül?

Figyelt kérdés
Ezen a héten elmaradnak az óráim, így még picit több időm is lesz az egy hetes őszi szünet mellett. Az egész szorgalmi időszakot végig kell tanulni (bár most a szünetben is kell, máshogy nem jutna rá idő), így már mostanra is elfáradtam, jól esne a kikapcsolódás, szórakozás. Viszont nem tudom mit tudnék csinálni egyedül, ami kellőképpen pihentető, szórakoztató lenne. Nincsen senki, akivel valamilyen programot szervezhetnék, de mivel alapból is mindig egyedül vagyok, otthon tanulok, olvasok stb. ezért már nincs kedvem ilyenekhez mint olvasás, kreatív hobbi, sorozat vagy filmnézés stb., valami aktívabb vagy akár társas (bár ez esélytelen) tevékenység esne jól. Csak nem tudom egyedül mit lehetne csinálni. Nézegettem a moziműsorokat, de nem találtam olyan filmet amit szívesen megnéznék, a színház nem érdekel, koncertek és bulik nem érdekelnek, az összes helyi múzeumban voltam már… nem tudom mit lehet még csinálni.
2021. okt. 27. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Önkéntes meló egy kutyamenhelyen, ha van olyan a közeledben? Persze csak, ha szereted az állatokat és nem leszel rosszul, ha kennelt kell takarítani.
2021. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Sétálás, futás, kerékpározás, jóga, uszoda? Aztán büntetlenül falatozni egyet egy cukrászdában?
2021. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Sorozatok filmek, kirándulás, zene hallgatás, sétálgatás erre arra
2021. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Olvasgasd a tenyeredet!
2021. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!