Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok valahova jegyzetelni...

Szoktatok valahova jegyzetelni, hogy mi lesz az adott napon a teendőtök (pl Google Calendar, vagy papír alapú jegyzettömb), vagy mindent fejben jegyeztek meg?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha túl sok a teendő, vagy valami nagyon fontos és félek ne hogy elfelejtsem. Otthon is, munkahelyen is.
2021. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A táskámban mindig van egy kis notesz, abba szoktam írni emlékeztetőket. Ha véletlenül otthon hagyom, akkor a telefonom jegyzetébe. Fejben tudom tartani általában a dolgokat, de biztonságosabbnak érzem, ha fel van írva.
2021. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam
2021. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Google Keep jegyzetek és Google naptár.

Ha egyszerre hirtelen sok mindent akarok felírni és épp kéznél vannak eszközök, akkor egy lapra felírom. Gyorsabban írok kézzel, mint telefonra.

2021. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Régimódi vagyok, én az asztali naptárban vezetem ezeket a dolgokat, ceruzával.
2021. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Falinaptarra, ha valami fontos elineznivalom van. Pl fogaszat. De a napi rutin teeendoket, pl fozes,mosogatas azokat nem.
2021. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem
2021. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én bullet journalt használok a (magán és munkahelyi) teendőkre, mellette pedig Notion-t a nagyobb szakmai projektek vezetésére, számon tartására.
2021. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ami aznapi teendő, azt a munkahelyi írósztalomon erre rendszeresített öntapadós cetlire szoktam felírni, ha megvan, meg kihúzni, mert ez ott van előttem, akakratlanul is ránézek.

Ami hosszabb távú és egy konkrét naphoz kötött, a telefonomra leszinkronizált google naptárba írom fel, hogy máshonnan is követni tudjam.

Ha konkrét időponthoz kötött dolog van, állítok reggel telefonomon ébresztőt, mert ha belefeledkezek valami munkába, különben simán elfelejteném, hogy ekkor és ekkor meg kell jelennem valahol vagy mondjuk telefonálni, konferenciabeszélgetésbe belépni.

2021. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy régi telóm, és erre használom. Minden előző nap beírom a fontos dolgokat, vagy aznap, amit el kell látnom.
2021. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!