Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google Calendar mennyire...

A Google Calendar mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Kicsit félek tőle, hogy csakúgy eltűnnek valami hiba miatt az eseményeim.

Nem érzem magam nyugodtnak, ha nincsenek egy papírra is összegyűjtve az eseményeim. :/



2021. márc. 13. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon megbízható.
2021. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A félelmed nem alaptalan.

Nemcsak hogy eltűnhetnek az adataid, hanem titkosítatlanul kerülhetnek tárolásra, amihez a szolgáltató hozzáférhet (és a Google deklaráltan - bár elvileg jó céllal, de - hozzáfér).


Én amondó vagyok, hogy használj szabványos, nyílt forrású, iCalendar-kompatibilis ( [link] ) naptárklienst (mint például a Mozilla Thunderbird: [link] ) és a kiexportálható ( [link] ) naptárállományt archiváld több helyre, többféle módon - akár lokálisan külső merevlemezekre, akár helyi hálózati fájszerverre (NAS), akár végponttól-végpontig titkosítást nyújtó felhőtárhelyre (ilyen például a pCloud vagy a Mega).

2021. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen vagy ez, vagy az hogy csak úgy írom bele az eseményeket, hogy én értsem és más aki olvassa nem. :)
2021. márc. 13. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!