Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lúzerként lehet olyan életet...

Lúzerként lehet olyan életet élni, hogy elfogadják mások?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok. Nem futottam be egy nagy karriert és sosem voltam társaság közepe típus. Párkapcsolatok terén pedig nem sok ilyen tehetségtelen ember van, mint én.

Szóval az érdekelne, hogy ilyen képességek nélkül van-e esély rá, hogy találjon az ember olyan társaságot, baráti kört, ahol így is elfogadják?



2021. okt. 27. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Én azon gondolkodtam elmegyek Mc-is bohócnak!
2021. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ott csak Michael Jackson érezné jól magát
2021. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Én is ilyen vagyok mint te. Szerintem szard le hogy mások mit gondolnak rólad. Különben az egész életed egy végeláthatatlan önfejlesztés projekt lesz és sohasem leszel boldog.

Persze nem mintha boldog lennék, viszont mostmár nem akarok másoknak megfelelni. Ami persze hírtelen motivációvesztéssel járt.

Akarok csinálni sok dolgot a jövőben. Magamért. Dolgokat amiket sosem mertem vagy tudtam. Mindig lesz legalább egy f.asz a szobában aki utálni de ez csak statisztika. Szard le. Önmagad is elég vagy. Vagyis elég kell lenned.

2021. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De amúgy mi lenne ha valamilyen gépautomatát építene maga köré az ember. Például valami jegyautomata ilyesmi, és ki lenne írva egy külön táblára fizetni csak a -szobornál lehet! Elég lenne egy zsák mészpor igaz?
2021. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magad miatt vagy lúzer, mert te annak tartod magad, és alárendeled magadat másokhoz képest.
2021. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3-as, köszönöm!

Az 5-öst is, bár nem volt kellemes, de megértem.

2021. okt. 27. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem akartalak megbántani. De ha annak tartod magad akkor az is leszel. Merj kjlepnk magadból, és ne adj más véleményére , értékesebb vagy te ennél.
2021. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!