Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lesz szerintetek olyan...

Mikor lesz szerintetek olyan mindenes zárás?

Figyelt kérdés
(iskola, rendelők, pizzázok stb stb)
2021. okt. 27. 22:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
67%

Remélem, soha, különben abban a pillanatban dobom be molotov-koktéllal a Karmeita egyik ablakát, már be vagy készítve a kétezres, mert ki tudja, addigra mennyibe fog fájni fél liter benzin.

De komolyan, nem vagyok oltásellenes, tavaly márciusban az első maszkhordók közt voltam, nemsokára megyek a harmadik oltásomra, de bsza meg, azért a lfsznak is van ám vége. Mindenkinek van lehetősége kuvára otthon maradni fizetetlen szabin és nem megfertőződni, meg FFP3-as maszkot venni. Jaaaa, hogy ha fizetetlen szabit kérsz, vagy kirúgnak, mert nem mész be, akkor nem kapsz fizut? Hár bszd meg, mi a fontosabb, a kva emberéleted, vagy a pénz?! Mert a lezáratott ágazatokat ezzel vádolták tavaly, követelték, hogy üljünk csak otthon lófsz bevétellel, mert nehogy már a profit fontosabb legyen, szóval gondolom akkor mindenki kiáll az elvei mellett most is :)

2021. okt. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%

Én sem azért oltattam,hogy korlátozások mellett éljek,szóval remélem olyan szintű korlátozás soha.

Max,a maszkhordással békélnék meg boltban,tömegközlekedési eszközön.

Étterem,szálloda ilyesmi sosem vonzott.

Meg ne kelljen mar egy náthától rettegnem,meg otthon maradnom (ha tényleg nem covid).

2021. okt. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
79%

Ha annyira hiper szuper az oltás akkor hogy lehet megint ilyen sok fertőzött?

Én nem akarok újra bezárva élni. Egy vicc, hogy ezen az oldalon rengetegen erre vágynak. Kérdező akkor ülj otthon, ne tanulj, ne dolgozz, de ne kívánj már minden embernek rosszat.

2021. okt. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
84%

Bármennyire is vágynak rá az élettelenek, valószínűleg már soha nem lesz "lezárás".


Marad az oltás meg a maszk használata aztán annyi. Egyikbe sem hal bele az ember.

2021. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
79%
Azt tegyük hozzá hiába hiper szuper az oltás, attól még az ország 40%-a nincs beoltva.
2021. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
75%
13, talán úgy, hogy lakosság 40%-a nincs oltva
2021. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem soha.

Remélem nem omlik össze az eü, szeretném ha kapnék ellátást baj esetén...

2021. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
36%

"Mindenkinek van lehetősége kuvára otthon maradni fizetetlen szabin és nem megfertőződni, meg FFP3-as maszkot venni."

Ez eddig rendben, a covid miatt nem is aggódok, de ha megint a teljes egészségügyi személyzetet leterhelik majd az intenzíven fuldokló betegek, akkor mi lesz ha eltöröd a lábad? Vagy mi lesz a rendszeres kezelést igénylő emberekkel? Nagyszüleimnek hónapokig szünetelt a kezelésük, hiába védettek a covid ellen, hiába tudnak 100%-ig otthon ülni, attól még nem lenne jó egy újabb tömeges fertőzés nekik se. :(

2021. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
84%

1. a lakosság 40+ százaléka nincs beoltva.

2. az oltási védettség sem tart örökké.

3. 60 év felett a kínai vakcina kevésbé hatásos, márpedig a jó kis Orbán-kormányunk osztotta nekik is annak ellenére, hogy a kínaiak mondták, hogy azok között nem tesztelték. (lefordítva dehogynem, csak nem annyira volt köztük hatásos, és nem akarták az teljes statisztikájukat rontani vele.)


Tehát az oltottaknak is kell egy idő után emlékeztető oltás.

2021. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

"Nem azért oltattam be magam, hogy bármiféle korlátozást lenyomjanak ismét a torkomon. "


Ebben az a logikátlan, hogy sajnos ugyanolyan elbírálás alá esik így is az ember, mintha nem oltatott volna. Pl.: Tegnap felhívtam a körzeti dokit, és nem fogad. Mondom neki, kétszer oltattam. Akkor sem fogad. Erre kérdeztem, hogy ha ma reggel csináltatok PCR tesztet, és viszem a negatív tesztet neki?

Ééééés a válasz: Akkor sem fogad. Mert covid van, oszt ennyike.

2021. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!