Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lesz szerintetek olyan...

Mikor lesz szerintetek olyan mindenes zárás?

Figyelt kérdés
(iskola, rendelők, pizzázok stb stb)
2021. okt. 27. 22:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
53%

4. A jelenleg terjedő variáns sokkal fertőzőbb az eddigieknél


Amúgy az oltás hatékonyságát eléggé jól bizonyítja az a tény, hogy Romániában, ahol sokkal alacsonyabb az oltottak aránya, hogyan alakul a járványhelyzet, és nálunk hogy alakul.

2021. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
19%

"Nagyszüleimnek hónapokig szünetelt a kezelésük, hiába védettek a covid ellen, "


Azért ezt így ne jelentsd ki, hogy védettek a covid ellen.

2021. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
59%

#22

2 oltás + magas ellenanyagszint alapján annak számítanak, természetesen tudom hogy nincs 100%-os védettség.

2021. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok leterheltségéhez tegyük hozzá, hogy ott nagyban szerepet játszott a fejetlenség és a rossz elosztás. És az sem segített, hogy tömegével mondtak fel az orvosok, ápolók a rossz anyagi körülmények miatt.
2021. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam itt szavazni, de nem tudom, a sok agyhalott miért értékelte nullára a 20-ast?

Amúgy én is voltam így, a szívem szarakodik, és szinte ugyanez, engem sem fogad a körzeti. Laboromban is vannak eltérések, szóval most akkor nyárig dögöljön meg az ember, hát tök jó.

2021. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Amúgy ez tényleg vicc amiről is 25 ír.


Munkatársam túl van infarktuson, ezért az orvosa folyamatosan küldi kontroll vizsgálatokra. Mivel állami intézményben sehol nem fogadták Covid kellős közepén, ezért elment magánkórházba.


Na ott tapasztalt érdekes dolgokat.


A Covid teszt testhőmérséklet mérés volt, olyan mérővel ami elromlott, ezért megkérdezték, mért-e reggel lázat, és mennyi volt, azt írták be neki amit mondott.


A rendelőben mondták, hogy a hőmérő már 2 hete elromlott, és onnan tűnt fel, hogy testhőmérsékletre 20-on fokokat írt oda a vizsgáló személy...


Plusz amikor belépett a rendelőbe, a vizsgálatot végző orvos első dolga volt, hogy kezet nyújtott neki.


De legalább ott hagyott több 100 ezer Forintot.

2021. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

25-ös

Most elolvastam a 20-ast és én sem értem, mert egyetértek vele.

2021. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
65%

Kérdés: "Mikor lesz szerintetek olyan mindenes zárás?"

20-as válasza: milyen körülményes volt az orvosi ellátás, stb.

Kérdésre ez a válasz ön szerint hasznos?

2021. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek a 20-assal, ettől még nem a kérdésre válaszolt, ilyen értelemben nem hasznos amit írt. Mondjuk én nem nyomtam rá pirosat.
2021. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a 20-as egy olyan hozzászólásra válaszolt, hogy valaki írta, ha már megszopatta magát két oltással, akkor nem fogja tűrni, hogy szivatva legyen. Erre írta 20-as, hogy ő is kétszer lett oltva, és ugyanúgy szopatják, mintha nem lett volna oltva. Tehát csodákat nem kell várni, valahol ilyesmi a lényeg.
2021. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!