Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elköltöznél Magyarországról,...

Elköltöznél Magyarországról, ha kötelezővé tennék a koronavírus elleni oltást?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 23:07
A kérdező szavazást indított:
Nem, mert ideköt a munkám, a családom, és a barátaim.
Nem, mert a családtagjaimat és a barátaimat nem szívesen hagynám itt, és fizikai munkát sem szívesen végeznék.
Nem, de csak a családom, és a barátaim miatt. Olyan munkát, amilyet itt végzek, máshol is találnék.
Nem, de csak azért, mert magas presztízsű munkám van itt. A családtagjaim és barátaim közül már sokan meghaltak, vagy elfordultak tőlem.
Nem, de csak azért, mert nem beszélek nyelveket és nincs is affinitásom rá, hogy nyelvet tanuljak.
Igen, beszélek nyelveket, a családdal és barátokkal pedig sokféleképpen lehet kommunikálni.
Igen, akár idegen nyelvet is megtanulnék. Eleinte fizikai munkát végeznék, később megpróbálnék váltani.
Igen, sőt a közelebbi családtagokat is kivinném. Jó lehetőség lenne ez a gyerekeknek nyelvet tanulni.
Minden szívfájdalom nélkül. Itt úgysem találtam sohasem a helyem. Számomra csak pozitív kimenetele lehetne.
Annyira, hogy felvenném a másik ország állampolgárságát és nevet is változtatnék. A gyerekeimet pedig meg sem tanítanám magyarul.
70 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

Évekkel ezelőtt elköltöztem (nincs az a pénz, hogy visszaköltözzek) száz másik ok miatt, ez nem lenne befolyásoló tényező számomra. Amúgy is beadattam, csakhogy könnyebben tudjak utazni.

26/N

2021. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Aztán hova?😅

A kicsit is élhető országokban mindenhol lesz kötelező oltás. Szóval hova mész? Üzbegisztánba?

2021. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy jó, hogy olyan választási lehetőség nincs is, hogy "nem, mert nem vagyok egy paranoid vesztes".
2021. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
41%

Siman elutaznek,ez a nepseg aminek a buszke tagja vagyok egy nagy nulla.

Soha tobbet nem szolalnek meg ezen a kutyaxar nyelven.

Itt helyet talalni olyan,mint meggyet keresni a sivatag kellos kozepen.

Biztos,hogy mashol is dolgozni kell es stb,de ezermillio jo lehetoseg van,es nem hal ugy meg az ember hogy fogalma nincs rola,hogy milyen erzes mondjuk egy jobb autot vezetni,vagy milyen erzes egy itthon draga,de kint siman megengedheto innivalot elfogyasztani.

Aminek az alapanyagai filleres dolgok,de itthon 1000000 forint per deci.

Mellesleg ilyen emberekkel barmit is? Az altaluk normalisnak velt dolgok kilencven szazaleka agyhalottak talalmanya.

Nagyobb valasztek sose hatrany mellesleg.

2021. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
38%
Ha kötelezővé tennék? De hát épp ma tették kötelezővé. Jó, hivatalosan ugyan nem, de innentől kezdve nem fogsz tudni dolgozni semmi normális helyen ha oltatlan vagy. Max az utolsó utáni JóskaPista BT-k fogják elmismásolni az oltás kötelezővé tételét.
2021. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%

Az utolso opcio sem rossz,de annyi tisztelet van bennem,hogy nem adom ki magam annak ami nem vagyok.

Pl se nemet,se angol nem vagyok,tehat ilyet nem tennek.

De nem akarnek rosszat a kolykoknek,ha lennenek.

Max gyujtenek nekik penzt,hogy majd menjenek haza ha akarnak.

De mivel ott sokkal tobbet er a penzuk,ugy elnenek mint a kiralyok.

2021. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Tervezek külföldre költözni, de csak emiatt biztosan nem mennék. Nem befolyásolna semmiben.
2021. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
42%
Elköltözni nem költöznék, viszont olyan helyen nem is dolgoznék ahol köteleznek rá.
2021. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert amúgy is be vagyok oltva. Ilyen opció miért nincsen? Ráadásul igy már mindenki egytől egyik be lenne oltva körülöttem, sokkal biztonságosabb lenne.
2021. okt. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert be vagyok oltva, szóval még támogatom is az ötletet. Emellett nagyjából oda költözhetnék, ahova akarok, de nem akarok, mert így is nyugati kliensektől kapom a fizut.
2021. okt. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!