Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy ezt érzem?

Normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon megkedveltem a gyilkolós, öldöklős filmeket és sorozatokat.


Eddig is megnézegettem őket, de azért ezelőtt minden egyes vérfröccsenésnél összeszorítottam a fogamat és szó szerint borzongtam tőlük.


Az utóbbi időben viszont azt vettem észre magamon, hogy nemcsak, hogy szimplán a fogamat nem szorítom össze ha ilyet látok, de kifejezetten élvezem is.

Élvezem, ahogy a gyilkos megfogja az áldozat fejét és belekeni a betonba, élvezem, ahogy a kést beleszúrja és fröccsen a vér, élvezem, ahogy szakadnak a végtagok és élvezem a vért is.

Mindig ha ilyen jelenetet látok, megszólal egy belső én, hogy ezaz, adjál neki, üssed, öljed.


Nem tudnék egyébként embert ölni, szóval ilyen késztetést azért nem érzek, hogy szívesen elmennék gyilkolni, de feltűnően megváltozott az ilyen filmek iránt a reakcióm az elmúlt időben.

Szerintetek ez normális?



2021. okt. 28. 23:19
 1/4 anonim válasza:
24%
Szia! Hát ezt elég kellemetlen volt elolvasni. Nem a legjobb dolog ha az ember szeret ilyeneket nézni, és még élvezi is,de amíg ezzel nem ártasz más embernek vagy magadnak addig szerintem okés. rengeteg ember van szerintem így vele hogy szereti az ilyesmi filmeket bár nem egy normális dolog. Szerintem te se merülj bele túlságosan az ilyen filmekbe, mert ha valaki kicsit erősebben belemélyed az ilyen filmekbe könnyen torzulhat az elméje, És neadIsten még emberöléshez is folyamodhat. Egyébként az is lehet hogy valaki/valami iránt utálatot érzel, És legszívesebben azokat a dolgokat tennéd vele amik a filmben vannak, ez nem lehet? 😃
2021. okt. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Nincs ilyen. Vannak akik keresztbe tettek már nekem de azért még nem érdemelnek halált.


Jó, mondjuk egy olyan embert lehet szívesen feldarabolnék aki gyermekeket öl, mert megérdemli, de sosem éreztem azt, hogy én nekem ezt meg kell tennem.

Tehát azért rendelkezem önkontrollal, nem pedig egyet gondolok és útnak indulok gyilkolni.

2021. okt. 29. 01:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami oka van: sokáig én is hasonlót-, de nem ugyanezt éreztem valami iránt, de elfelejtődött.
2021. okt. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden gyilkos így kezdi :D
2021. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!