Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normalis ha igy erzem magam?

Normalis ha igy erzem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, utobbi par napban nagyon nem voltam jol.

Ketto nagy dolog nyomja a szivemet, az egyik az, hogy negyedik alkalommal buktam meg a forgalmi vizsgan, nekem ez borzaszto megalazo, es nyomaszto.

A masik egy lany miatt van. Most hetvegen talalkoztam vele, egesz jo volt, megbeszeltuk, hogy lesz folytatasa. Elotte is ismertem mar, mert egy kozos baratunk szulinapjan talalkoztunk eloszor, es ott kavartunk. Azota is beszelgettunk, de mivel o budapesti csak most tudtunk talalkozni. Kb 4-5 orara lakik amugy tolem. En mentem el hozza budapestre. Az volt a gond, hogy budapesten külön mentünk bulizni (én az én barátaimmal, ő az övéivel)aztán én annyira beruhtam, hogy smároltam egy idegen lánnyal.

Akivel délelőtt találkoztam persze nem tud erről.

Most nagyon rosszul érzem magam, és nyilván nem lehet mondani, hogy véletlen volt, de a világomat nem tudtam.. nagyon megbántam és ha nem iszom annyit, biztos nem történik meg. Magyon lelkiismeret furdalásom van. Nem vagyunk együtt a lánnyal, de megkedveltem és szerintem ő is engem. Nem volt szép dolog.

Ez a kettő miatt az utóbbi két napban kb csak sírhatnékom van (pedig évek óta nem sírtam, ám a forgalmi után kiadtam magamból), remeg a kezem, lábam, hányingerem van, figyelmetlen vagyok, mintha enyhén depressziós is..


Valaki érzett már ilyet? Mit lehet ilyenkor tenni? A lánnyal azóta nem beszéltem, és nem is lenne pofám nagyon ráírni


19/F a lány 18



2021. szept. 23. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
A forgalmi miatt ne izgulj én is megbuktam annyira stresszelt az oktató , hogy totál görcsös voltam
2021. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. szept. 23. 20:13
 3/12 Senior Séf ***** válasza:
41%
Kívánom neked, hogy ez legyen az életben a legnagyobb problémád.
2021. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hat most egyelore ez igen :) nem is szeretnek nagyobbat. De jobban orulnek ha segitenel pl
2021. szept. 24. 21:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy így történt, rossz lehet. :( Mármint tudom, milyen, mert én is negyedjére buktam. XD


Tényleg nem szép dolog mással smárolni, ha már valakinek úgymond "elígérkeztél", de ha hivatalosan nem vagytok együtt, még belefér. Fiatal is vagy, szerintem ez is enyhítő körülmény, de innentől azért figyelj oda, mennyit iszol. Sem egy lány, sem egy bukott vizsga nem ér annyit, hogy miatta önkívületi állapotba idd magad.

2021. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja a kettőnek nem volt sok köze egymáshoz, azaz még azelőtt ittam, hogy a forgalmi vizsgára mentem volna. Lehet tudat alatt az nyomasztott, hogy a lányon agyaltam mikor vizsgáztam, vagyhát pontosabban amíg nem rendezem ezt le magamban, folyamatosan ilyen nyomott állapotban leszek
2021. szept. 26. 14:18
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
A lánynak írjál minél előbb, mert nem jó, ha az önostorozásoddal tönkre teszel egy várható szerelmi kapcsolatot. A smár legyen örökre a titkod, mert a kibeszélése csak árthat a jövőbeni kapcsolatotoknak. Azt nem írtad, hogy akivel smároltál az várja-e, hogy megkeresd. A forgalmi vizsgáról: másnaposan ne menj nagy figyelmet igénylő vizsgára. Tiszta fej nélkül nem lehet koncentrálni. Kár, hogy nem írtad a 4 vizsgán mik voltak a bukás okozói, könnyebben lehetne segíteni. Hány órát vezettél?
2021. szept. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem voltam másnapos a vizsgán, vagyhát technikailag igen, de az adrenalin miatt nem éreztem semmit.

Közel 70 órát vezettem.

A lánnyal azóta nem igen beszéltem, vagyhát de, de keveset.

2021. szept. 28. 16:40
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

4x bukas utan remelem sose lesz jogsid

Valaki ennyire fotykos legyen a vezetéshez annak nem szabad jogsit adni

2021. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ugyanebben a helyzetben vagyok szinte teljesen. Annyi hogy én már ötödjére buktam meg forgalmin és lány vagyok.

Ha gondolod írj privátba. Nekem is van kialakulóm Pesten, minket 200-300 km választ el, és én is smároltam egy másik fiúval egy házibulin mert annyira részeg voltam, szóval minden stimmel.

Bár én megállapítottan vagyok depressziós.

2021. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!