Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem magam jobb lelkűne...

Miért érzem magam jobb lelkűnek ha nem magamra költöm az egész pénzem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 14 évesen motorokra költöttem mert iskola után mindig motoroztam napi 1-2L benzin stb. és csak 1000ft os fodrászhoz ami itt van a faluban és ruhákat is kinaiból vettem ez mára megváltozott. Mostanában 3500 Ft-os fodrászhoz járok, márkás ruhákat veszem és nem járok motorozni csak egy héten 1-szer. Régen nem jártam diákmunkára mára pedig muszáj mennem mert drágák a márkás ruhák, fodrász is drága és régen több időm volt mindenre mert nem kellett mennem diákmunkára...
2021. okt. 29. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

"Mostanában 3500 Ft-os fodrászhoz járok, márkás ruhákat veszem"


Most is magadra költöd a pénzed

2021. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem én is hogy most az egészet magamra költöm régen csak a negyedét
2021. okt. 29. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Régen is magadra költötted és most is, csak régen több ment el a hobbidra.
2021. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Így van. De ha vissza gondolok akkor régen boldogabb voltam amikor amikor egész nap szereltem a motorom hétvégén festegettem és a legvégén nagyon büszke voltam a motorra.Mostmár szerelőhöz viszem a motorom mert hétvégén megyek építőipari segédmunkásnak mert ruhára kell a pénz szerintetek fejezzem be ezt a túlzott magamra költés? Akkor nem kellene segédmunkásnak mennem hétvégén hanem kínai ruhákban és ide a faluban járnék fodrászhoz és akkor ha marad pénzem akkor csak benzint kell vennem
2021. okt. 29. 20:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert kínai ruhabol 10 ezer forintból is feltudok öltözni
2021. okt. 29. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
A kettő elfér egymás mellett nem? Nem kell mindenhéten ruhát venni. Én nő létemre félévente egyszer megyek ruhát venni, igaz, akkor sokmindent veszek.
2021. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!