Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok olyan sikeres...

Miért nem tudok olyan sikeres lenni mint ők?

Figyelt kérdés

Van egy főiskolai haveri köröm, 15 fő.

Négyünk kivételével mindannyian sikeresek lettek a munkájukban, rengeteg pénzzel. Én egyszerűen nem vagyok olyan személyiség, mint ők. Miként lehet elsajátítani ezt a fajta stílust?


2021. okt. 30. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Jelentkezz multikhoz. Bárkit felvesznek, aki képes elmakogni angolul, és 300 ezer fölött indulnak a bérek.

Ennyi szerintem már elég is a sikerességhez, kipipálhatod.

2021. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

#1

300k, azaz 800EUR és sikeresség egy mondatban. Waow.

2021. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
#2, Magyarisztánban sajnos ez a siker..
2021. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

2es: egy albérlet 100 ezer, kaja 40 ezer. Marad úgy 70 ezred félretenni.

Pályakezdőként, nem csak hogy önállóan megélni, de még félre is tenni vagy szórakozni, szerintem teljesen jó. Nyugat európában ehhez kell vagy 2000 euró minimum.

2021. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Dehogy kell ehhez 2000 euró. 1500 ból már félre lehet rakni még egyedül is.

És még sokkal szarabbul sem kell élni, mint itthon bizonyos drága városokban.

Furcsa is lenne, ha a kint élő munkatársaim 1500 ból félre sem tudnának rakni, mert ehhez minimum 2000 kéne. Persze nagy dolgokat nem kell odaképzelni nyilván...

2021. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval akkor 1500 euró kell ugyanahhoz...


Pont ez a lényeg. Hiába látod, hogy itt csak 800 euró egy kezdő fizetés, ha ez ugyanolyan életszínvonalra elég, mint nyugat európában az 1500 euró.

2021. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A sikeresség elég relatív. Az én szememben egy rosszabbul kereső, de hasznos életet élő ember sokkal sikeresebb, mint aki sok pénzért haszontalan. Például egy mentőápolót sokkal többre tartok, mint egy marketingest, aki felesleges termékeket sóz rá hülyékre. A pénz az csak pénz, a fontos dolgok máshol vannak.
2021. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!