Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért támadják a sikeres...

Miért támadják a sikeres embert idehaza? Mire jó ez? Már kezd elegem lenni belőle?

Figyelt kérdés

A problémám az volna hogy idehaza mindenki annyira irigy,nem rég lettem 22 éves és mindent a saját pénzemen vettem kemény munkával de észreveszem hogy azért mert nekem több van leszólnak a hátam mögött, hogy nincs életem stb. Van egy haverom aki már 30 körül van ööö neki mindene meg van és róla is ilyeneket mondanak. Láttam a youtubon egy magyar ember aki kemény munkával nagyon gazdag lett. Lamborghini Aventadort vásárolt magának(nekem ez a állom autóm) és a kommentbe mindenki támadja. https://www.youtube.com/watch?v=yf5zso32B0U

Mire jó ez a sok irigység, ezek az emberek sose fognak megváltozni? Ha külföldre megyek ott is ilyenek lesznek az emberek?



2015. jún. 7. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
áááőőőááőő elég idegesítő ember de azt se tudom hogy ki ő de felőlem űrhajót is vehet nem érdekel
2015. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
22 évesen az ember még vagy tanul, vagy akkor fejezte be a tanulmányait. kizárt, hogy önerőből kapsz egy milkás állást, amivel "mindent" magadnak vehetsz meg. Azt meg nem hiszem, hogy olyan autodidakta módon tanulható szakmában vagy ó (pl grafika, programozás), ami mellé ilyen kérdést tszel fel - süt róla hogy még gyerek vagy, mások véleményével foglalkozol, azt hiszed a sok pénz már érték... nagyon nem tudsz te még semit a világról, tanulgass még kicsit.
2015. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Irigyek. Sajnos ez van. Jónéhány sikertelen ember lelkének könnyebb, ha a másik is sorstárs a sikertelenségében.


Egyébként ehhez nem kell a szó mai értelmében sikeres élet, elég az, ha szimplán boldog vagy, egy kis autóval, vagy akár autó nélkül. Akkor is irigyek. Jópár boldogtalan ember lelkének könnyebb, ha a másik is sorstárs a boldogtalanságban.

2015. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csak arra vagyok irigy, akinek qrva könnyen jön minden, mondhatni leesik,meg aki jó helyre született.
2015. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Mert minden ember egy törtető valaki, és úgy jut előrébb, ha a másik sikertelenségén élvezkedik, tapos.

Na most ha az illető, buta, ostoba, nem jutott soha sehová az életben, viszont szeretne fejlődni, mi neki a megoldás?

Megszüntetni mindent, ami őt a sikertelenségére vezeti.

Ezek leginkább a butácska emberekre jellemző, ha valaki értelmes, azt jobban lekötnek más dolgok, mint hogy ilyenekkel foglalkozzon. Ezek csupa egyszerű, felszínes emberek.

2015. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát annyira nem vagyok sikeres! Csak több dolgom van mint a korombelieknek! Pincér vagyok és nyáron jól fizet! Egy 1987-es Honda Civicem van és igen elégedett vagyok vele!

Csak még más korombéliek a kocsmába töltik az idejüket vagy dohányra költik én inkább félrerakok pénzt és veszek laptopot vagy valami amivel boldoggá tesz. A másodiknak üzenem nem felvágos akartam lenni.

2015. jún. 7. 13:35
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nézd a dolog pozitív oldalát! Az irigység nem az irigyelt számára kellemetlen. Te csak élvezd a jót. Bár egy kis megértés nem árt.
2015. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát próbálom kapisgálni, csak néha idegesítőek mikor folyton rólam van szó, miből vettem laptopot meg ilyenek. És barátok csinálják ezt nem idegenek.
2015. jún. 7. 13:41
 9/10 anonim ***** válasza:
De most te is kiindulsz abból, hogy a kommentek szerint van x ember, aki ilyen, meg a te környezetedben is van pár irigy ember. Amúgy ugyan ez a hozzáállás megvan mindenhol, csak legfeljebb nem ilyen nyíltan művelik.
2015. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ-ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ :DD
2015. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!