Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor kell elkezde...

Szerintetek mikor kell elkezdeni készülni a karácsonyra?

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Mi már novemberben el szoktunk kezdeni készülni, ne hirtelen kelljen mindent..

Lassan lassan megveszünk mindent a napi kalendáriumba is és fél díszítjük apránként a lakást is

2021. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Erre találták ki az Adventet.
2021. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Ajándékokra félre tenni, meg megvenni őket, november közepe - december eleje között.

Magára az ünnepre készülődni, mi december huszadika körül szoktunk..

2021. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit értesz karácsonyi készülődés alatt.


Nyilván a karácsonyi ebédet nem most fogod megcsinálni. Ajándékot meg jobb mielőbb kitalálni, megvásárolni. Ha nem sablon dolog, hanem személyre szóló és/vagy rendeléshez, szállításhoz kötött akkor akár hónapokkal előtte is meg lehet venni.

2021. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
89%

Imádom a karácsonyt de nagyon idegesít, hogy már októberben mindenhol karácsonyi reklámok mennek és a boltokban is kint vannak a karácsonyi díszek. Mire eljön a karácsony már mindenki megunja az egészet, mert legalább 2 hónapja tart.

Úgyhogy én december eleje előtt nem is szeretek rágondolni. Nálam az andventi naptárral kezdődik a karácsonyi hangulat.

2021. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Úgy egy héttel előtte.
2021. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Kell?? Olyan nincs! Én pl magasról letojom az egészet, az összes többi mondvacsinált ünneppel együtt..
2021. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzek erre kényszert, hogy mikor kellene. A lakásdíszítés nálam inkább decemberre marad, de ajándékokat szoktam korábban is vásárolni. Nálunk a szűk családban több ünnep van ősszel, születésnapok, névnapok, így szeptembertől karácsonyig eleve ajándékozós időszakok vannak. Én úgy vagyok az ajándékokkal, hogy ha meglátok valamit, ami valakinek jó lehet, azt megveszem, és elteszem a legközelebbi alkalomra. Ha ilyen végképp nincs, akkor valami fogyaszthatót veszek az ünnep közeledtével, mert annak mindig örülnek, de nincs sok helyem tárolni, így nem szoktam jó előre megvenni, hogy ne menjen tönkre az alkalomig.
2021. okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Amikor te szeretnéd. Egyébként pedig semmit se kell. 3 évig anyukám halála után nem érdekelt a karácsony, mert csak fájdalmat éreztem, mivel ez az ünnep volt a családunk kedvence.


Én már most karácsonyi zenéket hallgatok kb 2 hete. Már voltunk a gödöllői Karácsonyházban (mindenkinek ajánlom ☺️), már Obiból vettem 3 db Szabó Üveg díszt.

2021. okt. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A karácsonyi sörömet májusban lefőztem,a nem romlandó sütiscuccok be vannak tárazva,ajándékok egy része már megvéve. Igazából a javát szeretem novemberben letudni, mert utálom a tömeget.
2021. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!