Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 2 hónap múlva lesz állásod,...

Ha 2 hónap múlva lesz állásod, addig mit csinálnál? Munkát érdemes addig vállani vagy vmi más elfoglaltság?

Figyelt kérdés

2 hó és megvan fixen az állásom. Januártól ugye, papírok megvannak.

Addig ciki nem dolgozni vagy mit csináljak? Ti mit tennétek?


2021. okt. 31. 11:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
79%

Ha van elég pénzed, hogy kihúzd addig, akkor élvezd az életet. Úgyis jönnek az ünnepek, használd ki, hogy van szabadidőd. Az első fél évben úgysem illik szabadságot kivenni (legalábbis szerintem).

Ha meg kell a pénz, akkor valami alkalmi munkát vállalj el addig, sok üzletnek kell a segítség a karácsonyi pörgés idejére, mert nagyon megnő a forgalmuk.

2021. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra az időre van elég pénzed, akkor ne menj el addig dolgozni. Ne azért dolgozz, hogy ne legyen ciki. Élvezd ki, hogy jut időd a hobbijaidra, vagy kezdj el valami újat tanulni.
2021. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
az iyleneknek van állása aki ygakorin kell megkérdezze , hogy töltse el a szabadidejét , vagy dolgozzon -e.. MÁS meg nem talál pedig tele van tervekkel vicc.
2021. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Korántsem biztos, hogy tényleg lesz állásod, mondhattak akármit. Már végtelen sok ígéretet kaptam az évtizedek alatt, amik hivatalosnak tűntek, aztán nem tartották be.
2021. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2. Rendben kiélvezem akkor, de Ti mit tennétek? Nem tanácsot kérek magamnak, hanem érdekel, hogy Ti ilyen esetben mivel töltenétek?
2021. okt. 31. 11:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
pihennék és vagy tanulnék. menj sétálni filmezz stb.
2021. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Oké. Én, amikor hosszú ideig nem volt munkám, ezeket csináltam:

-tanultam két új nyelvet tankönyvekből, videókból

-végigcsináltam néhány rövid, online tanfolyamot olyan témákban, amik érdekelnek

-kertészkedtem

-festettem

-olvastam

-megtanultam horgolni

-megtanultam ékszereket készíteni, amiket eladtam az interneten keresztül

2021. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kalssz! Jöhet még!
2021. okt. 31. 11:53
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálnék semmit, eljárnék túrázni, kirándulni, itt a karácsony, újév, simán elrepülne 2 hónap.


Most igazából még jól is jönne 2 hónap szabadság, hogy végre tudjak haladni a lakás felújítással, mert meló mellett csak áll az egész.

2021. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
keresnék másik állást, mert esélyes, hogy 2 hónap múlva már lesz a helyedben olcsóbb jelöltjük.
2021. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!