Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem jönnek be az orvos...

Csak nekem jönnek be az orvos pasik?

Figyelt kérdés
Tetszik az intelligenciájuk és valahogy mindegyik olyan jól néz ki. Ezzel csak én vagyok így vagy másik is ilyen bolondok mint én😂

2021. okt. 31. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

"Tetszik az intelligenciájuk és valahogy mindegyik olyan jól néz ki."


Hűha, nagyon kevés orvost láthattál, emberi mivoltukat, személyiségüket, intelligenciájukat meg pláne alig ismerheted. Feltehetően a fehér köpeny látványa kelti benned ezeket az érzéseket. Én 24 évig dolgoztam orvosokkal teli közegben és a családtagok és ismerősök között is van orvos. Nem az intelligencia jellemző rájuk, inkább a felsőbbrendűség éreztetésének gyakorlata, nem is igazán a szakmai tudás, mert ahhoz is erős kétségek férnek, hanem az "élet és halál urai vagyok" kimondatlan sugárzása, miközben egyik jeles háziorvos képviselőjük kis híján eltett láb alól pár éve.

2021. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Az iskolázottság nem intelligencia!!!

A diploma, stb. csak a jobb memóriát bizonyítja, a bemagolási képességet, de attól még simán lehet érzelmi analfabéta, lúzer, senkiházi szar...

Látszik, kérdező, hogy te sem a legélesebb kés vagy.

2021. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy a biztonságot érzed a közelükben. Az is lehet vonzó.
2021. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Hat en jo sok ronda orvost latok 😅 Inteligensek? Haat az teny h megtudtak tanulni azt a sokmindent ami a szakmahoz kell, de nem ezt jelenti intelligensnek lenni.. Altalaba jol keresnek az teny. De igy ennyi... am se szakmahoz kotom h ki tetszik meg nem.. mindenhol vannak helyes szeretheto pasik meg gany alakok is..
2021. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Viheted őket. Ha intelligens embert keresek, akkor inkább egy mérnököt fogok magamnak, nem valakit, aki mellett nem lehet élni normálisan a hülye ügyeletei miatt. Becsülöm a munkájukat, de kizárt, hogy egy ilyen emberrel összejöjjek.
2021. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Mindjárt jönnek az "attól hogy ki tudott járni egy iskolát még lehet hülye" dumák. A képzettség igenis sokat elárul egy emberről. Ambíciók, élethez való hozzáállás, kitartás és újrakezdés, hivatástudat, és még sorolhatnám. Ez nem csak egy papír. Ez egy egyik legnehezebb dolog amit tanulni lehet. De persze a Dunning-Kruger pozitív emberek nem értik ennek a mélységét. Na mindegy is.

A kérdésedre válaszolva én is észrevettem hogy nagyon sok jó pasi és nő van köztük. Engem az indít be mikor különösen kiszolgáltatott vagyok nekik (pl covid teszt elvégzése úgy hogy nehogy hányjak mert attól rettegek).

De egyébként az egyenruha-fétis vagy hogy mondjam elég gyakori, nyugi nornális vagy. Csak vannak akik a fehér köpenyt kedvelik, mások meg mondjuk a rendőr ruhát.

2021. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is, de szintén fétis.


Ugyanúgy tetszenek a tanárok, oktatók, stb., akiknek valahogy alárendelt vagyok.

2021. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

4 orvos van a családomban, kb. mindegyikben vannak nárcisztikus vonások. Kettő totál egóból tolja, tök mindegy, mit mond a beteg. Barátnőmet az orvos férje kikészítette, hajszálon múlt, hogy a nő nem a pszichiátrián kötött ki.

Egy fokkal sem jobbak, mint bárki más.

2021. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én orvosként inkább azt vettem észre, hogy kb. emberszámba sem vesznek a nők...
2021. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Engem inkább taszítanak. :D Soha nem kedveltem igazán az orvosokat, de amikor egy baleset után kórházba kerültem és szembesültem a stílusukkal... Hát, nem az intelligencia jutott róluk eszembe.
2021. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!