Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostanában ülök a szobámban...

Mostanában ülök a szobámban és jönnek a fények egyszer csak meg sok más is mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokszor fényeket látok. Meg olyan dolgok történnek velem , hogy pl csináltam reggel szendvicset és kimászott belőle a szalámi. Meg olyan is volt , hogy bejött a villamos a szobámba és lement a mosdóba lefolyón. Kemény dolgok ezek sajnos. Gondolkoztam orvos felkeresésén. Olyan dolgok is vannak amit inkább le sem írok mert úgy sem hiszi el senki.

2018. máj. 17. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hallucinálsz, igen keress fel orvost mert komolyabb betegséget is jelezhet

Nem akarok itt találgatni, de skizofrénia vagy akár egy daganat, stressz, alváshiány, sok koffein....is okozhat ilyen tüneteket

2018. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szoktam bámulni este bentről az utca forgalmát, 3 hónapos szalámiból szendvicset csinálni, meg játék villamossal játszani. Nincs ebben semmi különleges.
2018. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jóvan de nekem úgy elmegy a szalámi higy nem találom . Meg fények jönnek . Ja amúgy LSD függő voltam azt elfelejtettem irni
2018. máj. 20. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!