Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen tolakodó kérdésre...

Az ilyen tolakodó kérdésre mégis mi a legjobb és a lehető legkedvesebb válasz?

Figyelt kérdés

"Na mi volt a pszichológusnál?"

Ezt a kérdést főnököm teszi fel minden alkalommal. Viszonylag közeli a viszonyunk, mindketten nők vagyunk, ő sokmindent elmond magáról (kéretlenül is sajnos, de ez most mindegy) én viszont nem nagyon szeretek megosztani vele személyes dolgokat. Ezt meg főleg nem kötném az orrára. Azt, hogy járok pszichológushoz muszáj volt elmondanom neki, hisz rendszeresen el kell mennem előbb emiatt a munkahelyemről.

Mi a jó válasz a kérdésére, figyelembe véve, hogy a főnököm, tehát bunkónak semmiképp nem akarok tűnni.


2021. nov. 1. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Neki kellene, munkakörétől függetlenül, akár akkor is, ha HR Igazgató is.
2021. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
meg kell mondani, hogy nem szeretned elmeselni, mert nagyon privat, es maganugy.
2021. nov. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is járok,ha megkérdezi valaki,hogy "na mi volt?"Csak annyit mondok "Áá semmi". Ebből általában leesik nekik,hogy nem akarok róla beszélni.
2021. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eddig a "semmi", a "bocsi, de erről nem nagyon akarok meg nem is nagyon tudok beszélni", meg a "hát haladunk" nem segített. Kérdezget tovább, hogy "na de mégis milyen volt, jó volt?" "beszéltek a múltról is, érzed már hogy jobb?" stb. Nem tudom levavakarni.
2021. nov. 1. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!