Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek, ha a legkedve...

Ti mit tennétek, ha a legkedvesebb álmotok a legjobb barátnőtöknek teljesülne, ti pedig csak néznétek távolról, hogyan kapja meg azt, amire ti mindennél jobban vágytatok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rosszindulatúan irígy,és haragudni sem akarok rá valamiért,amiről nem ő tehet. És nem az a baj,hogy ő most boldog,hanem az hogy én nem,és nem örülhetek vele,mert elkap a sírógörcs. Mit tegyek,hogy ne vegye észre,és ne romoljon meg az amúgy kiváló barátságunk?

2013. nov. 24. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hohó, voltam így. Volt egy álomországom, egy álommunkám és egy álompasim, és miközben a lelkemet kitettem, hogy valóra váljanak az álmami, a barátnőmnek ölébe pottyant a lehetőség, az álmaim munkája az álmaim országában és egy ideig úgy nézett ki, hogy még az álomférfival is össze fog jönni, hát a guta megütött... Nem mondtam el neki, hogy mit érzek, viszont szép csendben addig rágtam magam, amíg megutáltam őt és tönkrement a barátságunk is. Később megbeszéltük, hogy mi történt, elmondtam hogy irigy voltam, hogy kicsit haragudtam, amiért minden neki hullott az ölébe, ezért voltam akaratlanul is ellenséges vele. Kibékültünk, de őszintén megmondom, hogy csak akkor rendeződött végleg a viszonyunk, amikor ő sorra elszúrta a lehetőségeit, miközben nekem sokkal jobban bejött az élet, mint neki valaha :(
2013. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhh..nagyon köszi,ezt figyelmeztetésnek veszem,hogy beszéljek vele. Ezt a barátságot tényleg meg kell tartanom,nem hagyhatom elmenni... Csak konkrétan zokogok ha ránézek
2013. nov. 24. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!