Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen történeteket szoktál...

Milyen történeteket szoktál mesélni magadnak?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl azt hogy mi történt velem tegnap.


Aztán magammal közösen megbeszéljük hogy mit lehetett volna másként csinálni.

2021. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hanna S ***** válasza:
100%
Úgy mint az 1-es
2021. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem szoktam
2021. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miii?
2021. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig van egy-két érdeklődési köröm, esetleg erősebben is. Azzal kapcsolatosan kreálok kisebb-nagyobb sztorikat magamnak. De a legtöbb csak nekem érdekes és csak akkor. Vagy szimplán ezekben a témakörökben gobdolkozom el. Van, hogy álmodozom, tervezem a jövőt, pasiügyekben gondolkozom el, elemzem a múltat. Tervezem a hetemet.
2021. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mikor unatkozom akkor néha azt képzelem, hogy egy középkori stílusú sorozatban vagyok, és én vagyok az egyik gonosz főszereplő, aki kinyír és megkínoztat másokat, pl azokat akik épp körülöttem vannak. Tudom ez nem egy normális gondolkodás, de ez van.

Lefekvés előtt meg mindig úgy alszom el, hogy azt képzelem, hogy egy erdőben sétálgatok, kb 5-10 perc alatt így mindig sikerül elaludni.

2021. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na hasonló mint az első válaszoló. Plusz este mikor már nyugodtan aludnék eszembe jut valami random kínos történet öt ével ezelőttről, és így kb. megbeszélem magammal hogy mennyire gáz volt meg hogy ezt vagy azt amúgy kellett volna csinálni.
2021. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én fejben kitaláltam magamnak egy nem létező világot, azon belül 2 országot.

Néha elgondolom mit csinál a két király, ha háborúznak, ki győz. Most épp egy hatalmas flottával támadják egymás sánc és erődrendszerét, amely a parton van elhelyezve.



Néha jó elfoglaltság. Ja és nem vagyok beteg:DDD

2021. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!