Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi életed leg cikibb története?

Mi életed leg cikibb története?

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
besz*rtam suliban és emiatt hazamentem.
2021. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Lehúzta valaki sulibaa a gatyam mindenki előtt és szaros volt
2021. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Huh, elég sok ciki sztorim van, mert sajnos nagyon rosszul reagálok a hirtelen eseményekre,(emiatt mindenki nagyon butának néz, de igazából megértem🤷🏻‍♀️😅) de a leggázabb, ami után iszonyatosan rosszul éreztem magamat, az talán az elsősegély vizsgán volt. Eleve a mentős, aki vizsgáztatott, egy nagyon szigorú, tekintélyt parancsoló embernek tűnt, úgyhogy ez még rátett az izgalmi szintemre. Beértem a terembe, és az első feladat az volt hogy kezdjem meg az újraélesztést. A szívmasszázs után lélegeztetni is kellett, és emiatt értelemszerűen le is kellett fertőtleníteni a bábut szájkörnyéken. Csakhogy én annyira paráztam, hogy a fertőtlenítőszer sprayfejét véletlenül az arcom felé tartottam, és a bábú helyett majdnem magamat fújtam le😂 A mentős ezután a sárga földig lealázott, mert teljesen hülyének nézett, hozzáteszem abszolút jogosan, úgyhogy a vizsga további része úgy telt, hogy úgy viselkedett velem mint egy értelmi fogyatékossal, nem kímélt😅 Azt hittem hogy ezek után nemhogy most nem fog átengedni, hanem soha sem, de végül az utána következő kérdésére helyesen válaszoltam, úgyhogy valamilyen csoda folytán átengedett. Lehet hogy azért, mert megsajnált, el is mondta hogy rajtam kívül talán csak egy ilyen szerencsétlen emberrel találkozott élete során🥲

Egyébként ennek már 3 éve, és azóta már egyetemre is járok, de ezt követően nem fordult elő még egyszer olyan, hogy ennyire leblokkoltam volna, pedig itt is vannak bőven szigorú tanárok. De mint mondtam, borzasztóan kezelem ezeket a helyzeteket, úgyhogy lenne még mit mesélnem bőven😅 Erre még az is rájön, hogy nagyon ügyetlen vagyok, és értetlen is, de szerintem ebből a sztoriból ez lejön.

21/L

2021. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
1-es/2-es válaszoló, szerintem nem ilyenre gondoltak a kérdés megfogalmazásakor, de jön az enyém. Nagy árat fizettem a boldogságomért, viszont mindenkinek azt ajánlom, hogy érezze jól magát, bármi áron. ;)
2021. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Csikart a hasam, de a fizika tanárom nem engedett ki wcre, pedig már úgy izzadtam mint aki most lépett ki volna egy 80 fokos szaunából. Már az utolsókat rúgtam, nem is nagyon emlékszem a dolgokra, de hirtelen elkezdtem futni az ajtó felé, a tanár az ajtó elé állt, nem engedett ki. Ott robbant a bomba, úgy befostam hogy ömlött ki a cucc a farmerom szárából. A csattanó hogy még szaktanárit is adott
2021. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Itt mindenkinek a hasmenéssel volt baja?:D
2021. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy engem is kapott el fosás (2x) a suliban (valami népbetegség lehet), de nem ez a legcikibb mert baleset nem történt..tesiórán voltunk, éppen távfutást csináltunk és mikor beértem a célba (mivel én futottam az egyik legjobbat) a tanár megdícsért de mivel ki voltam fulladva egy köszönöm helyett csak annyit tudtam kinyögni, hogy "KÖSZ"..azzaz letegeztem a tanárt! :D

Aztán ezt érettségi-ig hallgattam..

2021. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általánosban lerántotta egy haverom a suli udvaron a nadrágom és lejött vele az alsónadrágom is...
2021. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Epp nyaltam ki a csajt, mikor az igazgato benyitott.
2021. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Előző utána rossz volt felébredni gondolom :/
2021. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!