Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezdődik egy drogdiler...

Hogy kezdődik egy drogdiler élete,karrierje?

Figyelt kérdés

Régebb óta foglalkoztat ez a tema de neten annyira nem talaltam ezekrol informaciot.Arra vagyok inkább kivancsi hogy milyen is ez az életforma?

Nem félnek hogy egyik nap csak jonnek a rendorok es borul minden.Vagy annyi pénzt tudnak ezzel keresni hogy ugymond megeri.Milyen egy diler szemelyisege? Vagy egyáltalán mi vezeti rá egy normalis embert erre az utra?


2021. nov. 2. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrök is gyakorizhatnak, csak mondom.
2021. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb szimpla fogyasztóként kezdi. Aztán mivel nála mindig akad egy kis akármi a rendszeres fogyasztás miatt, ezért a hasonló szerekkel élő haverjai is tőle kérnek/vesznek, ha éppen kifogynak. Aztán egy idő után rájön, hogy ha a haverjainak többért adja el, mint amennyiért ő veszi, akkor azon tud pénzt keresni. Aztán pedig jönnek a haverok haverjai, majd azoknak a haverjai, végül pedig a rendőrök :)


Így születnek a kókler dílerek.

2021. nov. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
4es koszonom! Illetve olyan nem akad aki díler de nem fogyasztó?
2021. nov. 3. 00:46
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan akad, meg olyan is aki előtte bohóc volt, vagy zöldséges, de ez tök mindegy. A dílerkedés azzal jár, hogy biztosan lebuksz és mész a börtönbe nézni a falat évekre, utána meg örökre egy sittes senki leszel.
2021. nov. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
es akkor ugymond innen jon a korforgas hogyha szabadulsz is nem tudsz mihez kezdeni ujbol a bunbe mesz stb gondolom:) koszonom a valaszt.
2021. nov. 3. 01:12
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem? Miért is biztos, hogy lebukik? Szerinted nem volt még olyan díler aki évek óta nem bukott le vagy pár év után mikor már eleget keresett gondolt egyet és abbahagyta? De, csak ezekről nem olvasol a hírekben.
2021. nov. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Megszületik a putriban, 2 éves korában az apja elvágja az anyja torkát és börtönbe kerül, 4 évesen elkezdik etetni herbállal, 8 évesen teherbe ejti a nővérét 3-szor, 12 évesen rájön, hogy a Technokolt "házon belül" el lehet adni kétszer annyiért is, mint amennyiért a papírboltban fut. 16 évesen már a 8 purdét abból eteti, hogy ő árulja a herbált.
2021. nov. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akiket én ismerek, és komoly dílerek azok ők maguk egyáltalán nem fogyasztanak semmit. Viszont ide komoly kaliberű ember kell, hogy nehogy behúzzák a romák, stb. Akit én ismerek az egy kigyúrt állat. Ráadásul nem is otthon tartja a cuccot, hanem valami garázsban. Ha kell ad hitelre is, de csak ajánlásra. Olyankor le is fényképezi az illetőt, és ha nem fizet időre nagyon baj bajba kerül. Ő azért tud ebből sok pénzt csinálni, mert még régebben mikor legális volt pár szer (4-mec) megvette aprópénzért (de gondolom milliókért) most meg grammját adja 4 ezerér. Szerintem már réges rég visszajött a beletett pénze, mert biciklivel kezdte, most meg bömöse van. Ja és még mindig nem fogyott el a cucc. Viszont rendőrségi ügyei már voltak, de van pénze komoly külön ügyvédje is van. Olyan tag hogy vannak ismerősei. Még a római kemény Oláh Gazsi se mer vele szórakozni. Megvan a híre. Na szerintem ő a komoly díler, nem azok akik maguk is fogyasztók.
2021. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlanám a figyelmedbe Dezső András Magyar kóla című könyvét. Nagyon érdekes olvasmány és a fentebbi kérdésedre is választ kapsz belőle.
2021. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

"#6 Nem? Miért is biztos, hogy lebukik? Szerinted nem volt még olyan díler aki évek óta nem bukott le vagy pár év után mikor már eleget keresett gondolt egyet és abbahagyta? De, csak ezekről nem olvasol a hírekben."


Azért mert a dílerkedés egy csicska munka. A bünözés legalja. Ő van a "frontvonalon", több tucatnyi, vagy több száz ügyféllel, ráadásul ő is beszerzi valahonnan. Előbb-utóbb bukik mindegyik. Vagy az ügyfelek felől, vagy a beszállító irányából, de rátalálnak.

2021. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!