Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emlékeztek arra,hogy valaki...

Emlékeztek arra,hogy valaki fel tette azt a kérdést,hogy ki a világ leghíresebb embere?

Figyelt kérdés

Itt a lista

curiosityhuman.com/the-most-famous-people-of-all-time/

1.Jézus

2.Mohamed

3 Michael Jackson

4.Adolf Hitler

5.Albert Einstein

6.Leonardo Da Vinci

7.Sir Isaac Newton

8.Abraham Lincoln

9.Mahatma Gandhi

10.Arisztotelész


Michael Jacksonra vonatkozó rész


"Nem számít, hogy kedveled-e vagy sem, a lényeg az, hogy ki ne ismerné őt "A Pop királyaként", Michael Jackson úrként, a szórakoztatás evolúciójaként. Michael Jackson áttörte a popkultúra minden korlátját, és több mint négy évtizeden át megalapozta önmagát. Michael Jackson az Indiana állambeli Garyben született 1958-ban. De az ágyékmarkolós férfi 2009-ben halhatatlanságot érdemelt. Ő a legtöbbet díjazott és; az egyik legtöbbet felvett művész."


2021. nov. 4. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam hogy Elvis Presley híresbb volt Michael Jackson nál. De az igaz hogy akkor mikor Én ezt hallottam akkor Jackson még élt (és így nyilván tudott még húzni a népszerűségén, koncertekkel, tv szereplésekkel) Presley viszont már nem. Viszont Jézust életében csak egy szűk közönség ismerte, halála után viszont az egész világ. Úgyhogy ebből nem lehet ki indulni.
2021. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló Michael Jacksont az eldugott kis helyeken is ismerték sőt még az olyan közösség is mint a Pigmeusok.Egyszer például Jermaine Jackson egy törzs főnököt kérdezett arról,hogy ismerie Barack Obamát a válasza az volt,hogy nem.De amikor azt kérdezte,hogy ismeri Michael Jacksont akkor felnevetett és azt mondta,hogy igen ismeri
2021. nov. 4. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!