Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is ennyire nehezen...

Másnak is ennyire nehezen jönnek fel / maradnak meg a kilók?

Figyelt kérdés
Ha nem zabálom hányásig magam minden nap, akkor nem tudok hízni. Ha pár napig nem eszek rendesen, kimaradnak étkezések, akkor mennek lefele a kilók. Nem nagyon látok másokat napi 5-6szor zabálni mégis jó súlyban vannak. 83kg vagyok de ezt is brutális zabálással sikerült elérni (mielőtt valaki azt hinné ez jó súly 190cm vagyok). Nagyon nem jó ez így, egyrészt rohadt fárasztó napi 5 étkezésről gondoskodni másrészt anyagilag is nagyon megterhelő. De nem akarok egy kis vézna giliszta lenni. Mit tudnék tenni?
2021. nov. 5. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Vóóótmá
2021. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bakker milyen jó neked..


Én meg alig eszek és jönnek fölfele a kilók, lemenni meg az istenért sem akarnak..

2021. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok, mint te. Fogyni nagyon konnyen fogyok, hizni meg pff.. a sport viszont regen nekem segitett, legalabbis a merlegen latszodott, hogy gyarapodik a sulyom.
2021. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó ez már megint a 190cm/80 kilós gyerek ami mondta már, hogy egyrészt igazából nem akar hízni és amúgy is tudja hogy csak kalóriamatek az egész.

Nem pénz kérdése amúgy, a legtáplálóbb élelmiszerek a legolcsóbbak között vannak: rizs, zab, nyers hús amit te készítesz el.

2021. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet rosszul gondolom, de szerintem ez teljesen ideális testsúly.


Párom 185cm és 73kg-al tök egészséges, vékonyka, de nem ez a hú, de zörögnek a csontjai.

2021. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Edzés? Nekem az segített.
2021. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!