Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az elmúlt 50 évben volt olyan...

Az elmúlt 50 évben volt olyan nap hogy egy gyerek sem született az egész világon?

Figyelt kérdés
Az tény hogy gyorsan szaporodunk, de vajon volt olyan nap az elmúlt 50 évben amikor egy újszülött sem jött a világra?

2021. nov. 7. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem egyáltalán nem volt. Mindennap a világra jön egy új élet.


Az abortuszok számának megtippelésében nem vagyok nagyon erős. (De én sosem jutottam el idáig - még sincs gyermekem. Nem akartam.)

2021. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Fullon van mindog minden szülészet, el tudod képzelni, hogy van egyetlen nap, amikor a több százezer korházban egy slbaba se szülessen?

2021. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kizart
2021. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan perc se volt, nemhogy nap.
2021. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
Orba szájba szulik a pujakat m*kos emberek
2021. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most, átlagban 385.000 gyerek születik naponta. Szerintem az elmúlt 2000 évben biztos nem volt ilyen. De az a durva hogy 1800 környékén még csak 1 milliárd ember élt a földön, most 7,9.
2021. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

itt van egy valós idejű világstatisztika.

A világ népessége

3. sor: Mai születések:

[link]

Másodpercenként 4-6 gyerek születik a világon. Kizárt, hogy egy teljes napig ne szülessen senki és ez igaz az elmúlt 50 évre is. Érdemes végignézni a többi statisztikai adatot is.

2021. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
Ilyen nap legfeljebb az emberi faj megjelenése előtt lehetett.
2021. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még itthon se volt olyan nap, nemhogy az egész világban. Gondolkozz már egy kicsit józan ésszel.
2022. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!