Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hasonlít állandóan az...

Miért hasonlít állandóan az exéhez?

Figyelt kérdés
Van egy lány, jó barátom. Talán lehetne több is, de még a "kialakulóban" fázis előtt vagyunk bőven. Sokszor meglepődik rajta, hogy milyen vagyok és tesz egy megjegyzést, hogy szerencsére nem olyan vagyok mint az exe. Engem személy szerint nem zavar, mert többnyire olyanokat említ, hogy örül, hogy nem vagyok idegbajos és gyerekes mint Ő volt. Miért hasonlít hozzá? Értem én, hogy még nem tette magát túl, de számomra akkor is fura.

2021. nov. 8. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Lány vagyok, de egy új “kapcsolatban” vagy alakulóban sem hoznám szóba az exem, a te esetedben biztos közölném, hogy nem igazán érdekel a korábbi tapasztalata…
2021. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha meg akarod szopatni a kiscsajt, akkor hallgasd csak a hülyeségeit, nem kell neki arról tudnia sem, hogy az egyik füleden be, a másikon meg ki. A lényeg, hogy megdöntsd! :-)
2021. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem tette magát túl! Ez nem rólad szól, és főleg nem arról, hogy vonzódna hozzád azért, mert te normális vagy.
2021. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Ebből nem lesz semmi,ha már az exéhez hasonlőt. Csak barát lehetsz, eséllyed sincs többre..
2021. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Ez dícséret, de két féle lecsengése lehet, vagy a szakítást akarja megerősíteni magában az exével, és itt nagy eséllyel ha úgyalakulna újra összejönne vele.

Ha panaszkodva, vagy indulatosan mondja ezeket ez lessz az oka.

Vagy az is lehet, hogy a te pozitív tulajdonságaidban akar megerősíteni, és akkor te vagy a befutó.


Mindtkét típussal találkoztam már, neked kell eldöntened hogy bízol e a kapcsolatotokban.

2021. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!