Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tud megbocsátani. Mit...

Nem tud megbocsátani. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Beszélgettem valakivel itt gyakorin, aztán nem tudom mi jött rám, minden rosszat rá mondtam, csak mert nem tetszett valami amit írt. Még azt is hozzá raktam hogy "ui: ROHADJ MEG" de aztán nagyon megbántam, bocsánatot is kértem, de nem valaszol már. És most hiányzik nagyon mert minden reggel az ő üzenetére keltem és minden este azzal feküdtem. Rosszul is vagyok most, nagyon fáj hogy megbántottam. Tanultam a hibámból, de ezt nem lehet már többé helyre hozni? Sehogy sem tudom elérni őt. :(

2021. nov. 9. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Leírod szépen hogy sajnálod. Aztán meg hagysz neki időt, hogy eméssze a dolgot. Esetleg ha még mindig fog hiányozni hetek, hónapok után is akkor lehet még írni neki, hogy tudja hogy te várod és szánod bánod a viselkedésed és szeretnéd jóvá tenni.
2021. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Előbb kellett volna gondolkodni. Nem becsülted. Kései rinya mivel anonim oldal.
2021. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Nem csodálom hogy nem ír vissza, a helyében én sem állnék többé szóba veled.

Itt már nincs mit tenni, engedd el.

2021. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet le is tiltott, ha itt a gyakorin beszélgettél vele és meg sem kapja az üzeneteidet!
2021. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem letiltott, nem is látja, amit írsz
2021. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
24%
Haha
2021. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tiltom aki tapló választ ír. Azonnal és örökre.
2021. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!