Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A marihuána tényleg ennyire...

A marihuána tényleg ennyire népszerű es jelen van MINDENHOL, vagy csak én fogom ki állandóan a füves embereket?

Figyelt kérdés
Ismerőseitek körében sokan használják? Kezdem azt érezni, hogy az emberek, de legalábbis a fiatalabbak 80-90 %-ban használják, mert tök mindegy kivel, hol, hogyan ismerkedem össze, mindig kiderül a füvezés.
2021. nov. 10. 14:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
40%
Senki nem füvezik a köreimben. És engem ez bánt, mert legalább egyszer ki akartam volna próbálni, de sehonnan nem tudok szerezni.
2021. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon sok ismerősöm igen, fiatalok körében szerintem jó nagy részük. Én már kinőttem belőle 28 évesen, nem azt mondom ha úgy adódik akkor nem veszek egyet egyet, de már napi szinten nem. Viszont rengeteg fiatalt ismerek, aki igen, munkahelyen is mindig találkozok füvesekkel, nagyon megy mindenhol mostanában.
2021. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
63%

Azert az arany joval kevesebb szerintem, de sajnos igen, eleg nepszeru. En is probaltam parszor anno, de nem szeretem, a szagat se. Nalam ez randizasnal kizaro ok, ha valaki rendszeres hasznalo, mert sajnos azok az ismeroseim, akik naponta szivnak, hogy is fogalmazzak... talan nincs is erre jo szo, de latom rajtuk a valtozast, negativ iranyba.

Tudom, most biztos jonni fognak a lepontozasok, hogy de nem is olyan karos, nem lehetsz fuggo, meg az alkohol rosszabb, stb stb. Egyik sem jobb a masiknal szerintem es de, igenis lehet valaki fuggo.

2021. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
76%
Mintha én írtam volna ki a kérdést, ugyanezt tapasztalom. Azt még hozzá kell tennem, hogy tapasztalataim alapján azok szívják, akik nem tudnak megbirkózni a mindennapi nehézségekkel, mentális problémáik vannak.
2021. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
29%
Soha senki nem volt a baráti körömben, aki füvezett volna, vagy akár csak kipróbálta volna. Olyat ismertem csak párat, akik keményebb drogokkal próbálkoztak párszor. Pedig legalább egyszer jó lett volna, ha megkínál valaki, kipróbáltam volna. Azért annyira nem is izgatott sosem, nyilván tudtam volna valahogy szerezni, ha nagyon akartam volna. Most meg már, 30-on túl vagyok vele, hogy ha adóna rá lehetőség, akkor sem érdekelne.
2021. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
40%

"Azt még hozzá kell tennem, hogy tapasztalataim alapján azok szívják, akik nem tudnak megbirkózni a mindennapi nehézségekkel, mentális problémáik vannak."


A napi söröcskéjét is ezért issza, aki issza.

2021. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
55%

Én alkalmanként szoktam, van olyan időszak, amikor napi szinten, de néha hónapokig eszembe sem jut. Nekem inkább az a probléma, hogy mindenki piál.

26 L

2021. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
70%
Budapest kertvárosi részében lakom. Nyári estéken, amikor kutyát sétaltatok, nagyon nagy területet járok be, mert a kutyám igen mozgékony, szóval ilyen bő órákat sétálok. Az utóbbi 2 évben, hát szinte minden második vagy harmadik utcában megcsap a fű szag, főleg a pandémia kezdetén éreztem, hogy növekedett ez a szám. Felismerem az illatát, hát mert ugye elég jellegzetes, és én is régebben kipróbáltam többször. Szóval azt kell mondjam, igen, biztosan megnövekedett a használóinak a száma, a mi környékünkön legalábbis. Pont most költözött a szomszédunkba egy egyetemista, ő tőle is jön a szag.
2021. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy #3 is írta, lehet látni az embereken a változást.

Randizásnál nálam is ugyanúgy kizáró ok.

Volt egy barátnőm, aki mindig is kitűnő tanuló volt, mindent megkapott, amit akart, ő azért csinálja, mert ettől érzi "menőnek" magát.

Ismerek olyat, aki elfüstölte már az agyát és olyan, mint egy egysejtű.

Nyáron volt, hogy nem tudtam szellőztetni, mert a szomszédoktól jött a szag.

Én is úgy látom, hogy egyre inkább jelen van mindenhol.

2021. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem mindig a saját "kasztodból" választasz barátokat. Az én ismerőseim között senkiről se tudok, hogy füvezne. Dohányos is csak egy-kettő akad. Facebook-függő, játékfüggő viszont van.
2021. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!