Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bajotok lenne azzal ha a...

Bajotok lenne azzal ha a legjobb barátnőtök minden buliban mással csókolózna?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert az ő dolga és élete...
2021. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Olyat is ismertem aki kettő idegennel felváltva. Szerintem súlyos kisebbségi komplexusból ered, valszeg kinövi.
2021. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Az az igazság, hogy én bulizni mindig is kikapcsolódni jártam. Olyan barátnőimmel, akikkel ittunk (nem részegre), táncoltunk, nevettünk. De nem voltak szóban pasik. Oké, egyszer egyszer belefért, de én nem toleráltam volna, ha egy barátnőm mindig elvitt volna magával bulizni, aztán eltűnt volna mindig az aktuális pasikával.

Nem baj ám ha ribizlik vagyunk, 18-25 évesen belefér, nem baj a csók, a szex. De akkor tudjam, hogy ez az aktuális nő azért megy bulizni. Én nem. Nekem ez nem lenne buli, szóval igen, zavarna és nem is csinálnám sokáig, nem mennék vele többet.

2021. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én lereszegedni és pialni megyek a buliba barátnőm pasizni. 2 véglet vagyunk
2021. nov. 14. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Biztos vagy benne, hogy a lerészegedésednek nem lesz ilyen következménye?
2021. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
nem zavarna, azt csinal ami jol esik neki. viszont a 3.nak igaza van, ha elmennenk kettesben bulizni, es o mindig eltunne valami random faszival az zavarna, mert elhagyva ereznem magam
2021. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa. Én mérsékelten csinálom.
2021. nov. 14. 13:06
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Én ilyet nem éltem át és nem is fogok.

Nem barátkozok ilyen értékrendű emberekkel. Buliba meg nem járok. Ebből adódik, hogy olyannal sem barátkozok, akinek a szórakozás ezt jelenti és nem valami értelmeset, pl. olvasás, utazás, színház

2021. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%

Bajom nincs vele, de kényelmetlen lenne számomra.

Tudni, hogy egy kuva a barátnőm és velem mutatkozik. Én mindig is felsőbbrendű voltam ennél a szintnél. Lehet ilyen életet élni, de egyszerűen akkor menjen a hozzá hasonlóakkal. Én inkább offolnám vele a bulit.

2021. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!