Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar ha más is...

Titeket nem zavar ha más is hallja ahogy 💩🧻?

Figyelt kérdés

Nekem tök ciki vmiért

Nektek nem???



2021. nov. 15. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem eleve az zavar ha valakik vannak az ajtó másik felén közvetlenül... Utálom ha hallom hogy ott mászkálnak vagy akármi. Ezért szoktam reggel vagy este menni. Kora reggel, késő este.
2021. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De zavar
2021. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Elég zavaró, de azért ha az emberre rájön, az iskolában, vagy a nyilvános WC-re is el kell menni. Legtöbb óvodában is úgy vannak az illemhelyek, hogy nincsenek ajtók, s így a kisfiúk láthatják a kislányok punciját, a lányok meg a fiúk fütyijét. Az is van, akinél már gyerekkorban is zavaró, ha a családjában úgy nevelik.
2021. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A családom előtt nem zavar annyira, de kicsit kellemetlen. Idegennél, nyilvános helyen, munkahelyen igen, szóval ilyen esetben csak akkor megyek el, ha nagyon muszáj.
2021. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Én már egy éve együtt élek a párommal, de mikor itthon van sosem tudok elmenni, valamiért úgy nem megy hiába jön rám
2021. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Legyek otthon, közvécében, erdőben, akárhol.
2021. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar ha hallanak közben de főleg a csobogást mikor pisilek. Nem tudom meg magyarázni az okát. Ès a legrosszabb hogy van egy ismerős család akikkel összejárunk. Ott a nappaliban van a konyha is, mint az amcsi filmekben. Ès a konyhából nyílik a fürdő ahol a wc van. Plusz mèg az ajtó meg is van emelve, kb 5 centire van az alja a csempètől mert nincs küszöb csak csempe.
2021. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert mindenki szokott, mindenkinek kell. Ha akkor, akkor épp akkor.
2021. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Alapból engem is végtelenül zavar az egész, szűz jegyű vagyok, piszkosul fel tudom húzni magam egy-egy ilyen szituáción, és full cink, amikor hugyozni se vagyok képes, mert belép valaki.


Alapból, de közben jött a közelgő 40-edik életév, és egy kellemes metamorfózis következett be: az IRL troll énem, névvel, arccal, aláírva, meg minden. Szerintetek? Mekkorákat fingok csövelés közben a papírfalú budiban a csupa asszony melóhelyen? Vajon direkt ráizzasztom a seggem előtte? Vajon elégedett "Oóóó!" hagyja el ösztön hangon a kis számat utána? Ugye, mind tudjuk a választ!

2021. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem rohadtul zavar, de főleg akkor ha kis társaságban vagy lakásban kell a dolgom végezni. Igazából sokkal jobban szeretek munkahelyen vagy nyilvános helyen szarni, ahol van privát érzés vagy az ismeretlenség nyugalmával tehetem.


Hozzátenném, családi házunkban volt WC ami konkrétan a nappaliból nyílt, másik meg a bejárat mellett volt az előszobánál. Egyik sem privát. Az sem ha hallod ahogy a család TV-zik miközben kulázol meg az sem, ha vendég jön és hallod ahogy jönnek-mennek az ajtó előtt.


Legborzasztóbb az a panel budi lakótásakkal. Ahol nem lehet jót szarni, mert ott mászkálnak az ajtó előtt.


Kedvencem a volt alkótárs aki mindig akkor ment volna amikor trónoltam, rángatta a kilincset majd világfájdalmas "hogy dögölnél meg" sóhajjal konstatálta, hogy foglalt a budi. Nem mellesleg látni, ha fény van bent mert van alul rács...

2021. nov. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!