Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyikből van több?

Melyikből van több?

Figyelt kérdés

Mit tapasztaltok?

Ismerőssel találkoztok véletlenül nyilvános helyen.

Vagy csak nézitek a fb posztjait (tematikus csoport, oldal nem számít)


1. Odajön és kéretlenül (mert annyi más téma lenne ezen kívül) tolni kezdi, hogy kamu a vírus, kamu az oltás, bla bla


2. elkezd arra buzdítani, hogy oltasd be magad


Csak kíváncsi lennék, mert én a 2. verziót sose tapasztaltam.



2021. nov. 17. 09:59
A kérdező szavazást indított:
1. - ellenes
2.- buzdít
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már eljutottam arra a szintre, hogy ha valaki elkezd beszélni az oltásról, hagyom, hogy elmondja amit akar és témát váltok. Ha kérdez, be vagyok-e, azt mondom magánügy, mert ha oltott vagyok, ha nem, mindenhogyan vitáznak velem. Nem megyek bele ilyen beszélgetésekbe és kész.
2021. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az 1. Mert folyton panaszkodnak hogy ez a vírus mindenben csak korlátozza őket.
2021. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem tele van a facebook falam oltas ellenes frocsogessel.


Marmint ez mindenkinek a sajat dontese, de akarhogy is dont valaki vallalja a kovetkezmenyeket es ne duzzogjon...

2021. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Pont ez az, egyéni felelősség de ezekkel a posztokkal mégis azt sugallják hogy eszedbe ne jusson oltakozni, mert akkor fogsz csak gépre kerülni igazán.
2021. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1, én is azt tervezem, hogy ha még valaki rákezd, akkor témát se váltok, csak otthagyom: "húú, hagyjuk ezt a témát, lenne más téma is...dolgom is van, sziaa, majd beszélünk,ha csendesedett a vírus, sziaaa"


vagy valami hasonló


mert igen, ha nekiállsz neki mondani valamit, tovább győzköd, ha meg nem mondasz semmit, azt hiszi, azért mert megfogott, és nyert, mert erre nem tudsz mit mondani, igazaa vaaan

2021. nov. 17. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!