Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tervek 22 évesen?

Krómgyűrű kérdése:

Tervek 22 évesen?

Figyelt kérdés

Gyakran úgy érzem, hogy nincs tervem. Csak lebegek, csak vagyok, céltalanul élem az életem. Dolgozok, van keresetem, van hobbim, de ezen felül nem találom meg a tervem az életben.


Nektek mik voltak a terveitek ennyi idősen? Hogy sikerült megvalósítani? Nehezen ment?



2021. nov. 17. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Számomra mindig is a család volt a cél.

Szerető férj, gyerekek stb.


22 évesen már férjnél voltam és az első babám is megszületett :)

2021. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 sok boldogságot nektek 🥰
2021. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

Akkor neked megvan az, amire vágytál.

És ilyenkor hogyan tovább? Mit érzel magadban?


Nem tudom. Ha arra gondolok, hogy család, hát.. el nem tudom magam képzelni Apaként.

Például mondták páran, hogy legyek karrierista. Több, mint egy éve dolgozom, érdekes a munkám, amit végzek, de nem mondanám rá, hogy álmaim netovábbja.

Azonban van előrelépési lehetőség, ha elvégeznék egy egyetemet.

Ezen is gondolkodom.


Most csinálom a nagy motoros jogosítványt, tavasszal szeretnék motort venni. Amióta az eszemet tudom, odavagyok a motorokért.


Szerettem volna valami kétkezes munkát kitanulni, mint a gépész, autószerelő, asztalos és egyebek.

Azonban nem ott kötöttem ki, hanem egy íróasztal mögött. De félnék váltani. Félek, hogy rosszabbul járnék, mind munkahelyileg, mind anyagilag, mind kollégák szempontjából.


Szóval ilyen apró, együgyű terveim vannak és semmi komoly.


Leginkább amire vágyom, ha sok pénzem lenne, vennék valahol egy tanyát, messze a városi nyüzsgéstől, messze az emberektől.

Dehát ez csak álom marad.

2021. nov. 17. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm nektek! :)

Hogy hogyan tovább? Megélni minden pillanatot együtt, boldogságban.

Hosszútávú célok között szerepel majd egy saját vállalkozás, de ez majd idővel úgyis kiforrja magát :)



De ez tök jó, ez a motoros dolog. Ez is egy cél, amit elérsz és tök pozitív!


Nem kell mindig hatalmas dolgokat tervezni, ember tervez, Isten végez. Nekem szerencsém volt, kívánom, hogy neked is legyen és tálald meg a helyed / boldogságod :)

2021. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!