Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek van lova, mit dolgozik...

Akinek van lova, mit dolgozik mellette? Én a tervek szerint orvos lennék, és mellette lovas terapeuta szeretnék lenni, beleférne szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudjátok van az embernek ilyen " én ideje", amikor pihen stb, nekem ez mindig a lovaglás, lovakkal foglalkozás volt, a közelükben teljesen megnyugszom, és akármekkora problémám van, rögtön eltörpűl.


Mikor vágtatok a mezőn, eszméletlen szabadság érzetem van. És ezekután sokkal jobban megy a tanulás is például.


Felnőtt koromban sem szeretném kizárni az életemből. Viszont ugye, nem élnék meg ebből.

Mint fent említettem az orvoslás is érdekel, gyerekekre szeretnék specializálódni.


Viszont attól tartok hogy nem lenne elég időm rendesen foglalkozni egy lóval. És a lónak sem lenne jó ha csak úgy állna a karámban.



Van/volt valaki hasonló helyzetben? Van esetleg valami tanácsotok?



2020. jan. 4. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van pár évfolyamtársam, akiknek van lovuk, szóval nem akadály. Jól kell beosztani az idődet. Család, barátok, alvás, buli, edzés, sorozat nézés, könyv olvasás, stb stb.

Orvosként is kell valami hobbi,valami ami kikapcsol. De nem fogsz tudni mindennap kimenni, pl. ügyelet miatt, de gondolom a lovardában csak van valaki, aki vigyáz rá :).

Üdv,

egy orvostanhallgató

2020. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az orvosiról tudnál egy kicsit mesélni? Vagy tanácsokat adni?
2020. jan. 4. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik orvosira jelentkezel? 😃

Ez az időbeosztás tényleg nagyon fontos. "Arra van időd, amire időt szánsz." Igazából ez csak többnyire igaz; van amikor a tanulás alá kell mindent rendelni, de amikor nem, akkor rajtad múlik.

Pihenni kell! (Mértékkel 😜)

Ne hasonlítsd magadat máshoz. Valaki 2 óra alatt megtanulja ugyanazt az anyagot, mint más 1 nap alatt. Találd meg a saját tanulási módszereid és csináld úgy, ahogy neked jó. A lényeg, hogy célba érj.

2020. jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!

A SZTE-re szeretnék. Esetleg te is orvosira szeretnél menni?

2020. jan. 5. 09:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már orvostanhallgató vagyok, pont Szegedre járok. Jó kis város.
2020. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!