Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekteek ez nem fura?

Nekteek ez nem fura?

Figyelt kérdés

Ma jött velem szembe egy régebbi ismerősöm(nő) gyerekével. Régebben el volt terjedve róla hogy egy ku*a. Csoportokba a meztelen képei csak úgy terjedtek, minden férfival összefeküdt, legyen az fiatalabb nála, vagy idősebb jóval. A bulikba minden alkalommal odavágta magát rendesen. És most megláttam mint "szülő", nagyon fura volt.

Lehet csak én vagyok ilyen, de egyből ezek jutottak róla eszembe.


2021. nov. 17. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem átlagos élet, ahogy az sem hogy valaki 13-15 éves kora óta utcán él, fűtéscsöveknél alszanak este, napközbe meg mennek a pénz után, nitroznak drogoznak, vannak bonyolult és kilátástalan életek, csak tudod nekünk furcsa ez akik eljárnak dolgozni, csinálja tanulóként az iskolát, és rendezett életet akar.
2021. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem fura, mindenkinél eljön a pillanat mikor megkomolyodik.
2021. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szegény gyereket sajnálom.
2021. nov. 17. 21:05
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Ne sajnáld, elvégre van egy tapasztalt nője 😅
2021. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Miért fura? Elég nagy esélye volt teherbe esni ilyen élet mellett véletlenül is.
2021. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Mert fura? Jolcsinalta. Kielte magat amig tehette, most meg csaladot alapitott. 🤷‍♂️ Csomo csaj mar fiatalon terhes meg ferjhezmegy mert mertne, 1 ev mulva meg valnak. En inkabb azt a gyereket sajnalom
2021. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os, remélem látod a 3-as hozzászólást
2021. nov. 17. 22:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavar az ilyen.

a játszón rendszeres futok össze csajokkal, akiket szétdugtam 15-20 éve és most a gyerekük együtt játszik az enyémmel.

normális ember felfogja, hogy az egy olyan korszak volt, most pedig más korszak van.

változunk, fejlődünk.

2021. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden kva szerető férjről, saját gyerekről, boldog családról álmodik.
2021. nov. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem értem, hogy mi ezzel a probléma. A férjem is és én is kicsapongóak voltunk mielőtt megismertük egymást, aztán szépen együtt megkomolyodtunk.

Amit az 1-es ír annak pedig semmi értelme, mi (a baráti társaságunk) minden hétvégén buliztunk, mindenki sokat bulizott, ivott, szexelt, de közben mindenki egyetemre járt és most min 1-2 diplomája van, gyereke stb, jó munkája.

Tehát semmi összefüggés nincs, attól hogy valaki tanul és dolgozik, attól még kiélheti magát.

2021. nov. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!