Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kilencedikesek! Nekteek mikor...

Kilencedikesek! Nekteek mikor jött meg a kollégiumi elhelyézésről a felvételt nyert papír?

Figyelt kérdés
Nekem még mindig nem jööt meg pedig a suliba már felvettek de kapnom kell egy papírt a kollégiumból is mert ennek a sulinak 3 kollégiuma van...

2018. máj. 22. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy majd beiratkozásnál kapunk tájékoztatást. Persze ez nálunk lesz ☺
2018. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem múlt héten jött meg a kolitól a levél, hogy felvettek, de az osztálytársamnak már az azelőtti héten jött ugyanattól a kolesztől levél (egy városban lakunk).

Szerintem hívd fel a kollégiumo(ka)t, lehet, hogy nem vettek fel, vagy már kiküldték, csak a posta kotlik rajta. :D

2018. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket:)
2018. máj. 22. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
jelentelek
2018. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!