Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit álmodtatok az éjjel?

Mit álmodtatok az éjjel?

Figyelt kérdés

Én a gyerekkori kutyusommal álmodtam. Azt álmodtam, hogy elvették tőlem a szüleim, de utána mentem és megtaláltam. (Két kutyámat elvették a valóságban egyébként, de őt pont nem.)

Annyira örültünk egymásnak a kutyusommal! 20 éve nincs már velem és annyi mindent elfelejtettem már, de álmomban ahogy a karomban volt, visszajött pontosan az az érzés, ami volt gyerekkoromban.

Aztán búcsúzni kellett. Fel kellett szállni egy buszra. A szüleim elvárták, hogy ott hagyjam őt. És álmomban azt gondoltam: Nem!

A kutyával együtt felszálltam a buszra és rájöttem, hogy nem kell engedelmeskednem nekik. És eldöntöttem, hogy a kutya jön velem. És utaztunk együtt és annyira jó érzés járt át. De felébredtem, a kutya az előző pillanatban még ott volt mellettem, a következőben pedig eltelt 20 év és nem volt sehol.



2021. nov. 17. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Én a mai álmomban vadul csókolóztam egy Orbán Viktor fejű Dúró Dórával.

Majd rezsicsökkentést szedtem a parlament mezején.

2021. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt álmodtam, hogy edzésen voltam erre megjelent anyám és ki akart rángatni az edzésről, hogy ez nem nekem való.

Majd megjelent apám és nem hagyta, hogy anyám kirángasson az edzésről, sőt elzavarta és együtt csináltuk tovább.

Aztán felriadtam...bementem apa szobájába, aludt...majd adtam neki egy puszit...elmosolyodott mikor felébredt,azt mondta szeret és vissza mentem aludni a szobámba.

1x/lány.

2021. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt álmodtam, hogy előadok egy zongoradarabot nagy közönség előtt, és folyton elhibázom, rossz billentyűt ütök. Az emberek meg kinevettek. Fura, mert utoljára 4 évvel ezelőtt zongoráztam.
2021. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik álmomban párom használta az összes lábast, de koszosan szana-szét hagyta őket, én meg bepakoltam őket a fiókjába, ahova szoktam rakni a széthagyott cuccait.


A másik álmomat csak kívülről néztem, mint narrátor, vagy nem is tudom. Egy kórház Covid osztályán játszódott, de inkább volt olyan, mint egy pszichiátria. Senkinek nem volt semmi baja, mehettek mindenfelé, az udvarra is, és teljes családok is bent voltak. Egy egyedülálló anyukának a drámáit néztem végig, ahogy összejönnek a másik szobából valakivel, miközben a gyerekei ellenzik ezt.

2021. nov. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as, én idén kezdtem el zongorázni tanulni. Ha fellépnék, nekem is lennének rémálmaim. Épp elég a vizsga. Mondjuk így meg sose fogom megszokni a kõzönséget.
2021. nov. 24. 21:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!