Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én ezt már nem értem komolyan...

Én ezt már nem értem komolyan valaki írjon valamit ?

Figyelt kérdés

Lehet hosszú lesz, azt sem tudom hogy egyáltalán jó kategóriába írtam ezt a kérdést, de fu most nagyon idegesnek és tehetetlennek érzem magam vagy nem is tudom hogy fejezzem ki.

Én tényleg nemtudom már hogy mi értelme van az életnek, hiába élsz valamiért ami fontos számodra, hiába nem teszel semmi rosszat, egyszer csak kilépsz az utcára azt lelőnek, vagy mondjuk másnap nem kelsz már fel. Miért van ez? Tudom hogy senki sem tudja rá a választ, senki nem tudja mi az igazság, de ez annyira felemészt és mindig ezen agyalok. Mi értelme van akkor az életnek? Vajon tényleg semmi célunk nincs akkor ha csak ennyivel vége lehet egy életnek? Miért vagyunk mi itt valójában? Feleslegesen csinálunk mindent akkor? Mi van az élet után? Egy teljesen más világ lesz vagy csak olyan mintha aludnánk és nem történik semmi? És mi van ha ez az egész egy szimuláció csak?

Visszatérve, miért ilyen igazságtalan az élet?

Ah nem is tudom minek írtam ki hisz úgy sem tudja senki, de azért meghallgatnék 1-2 választ hogy ti mit gondoltok ezekről így összességében.



2021. nov. 17. 23:27
 1/5 peca1000 válasza:
50%

Az élet értelme a pi...na és a rántotthús.:)


A többi csak körítés :)

2021. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy túl sok szabadidőd van hülyeségeken gondolkodni és hogy a kontrollálasi vágyad is üti a plafont. 80 évesen pedig majd visszasírhatod a sok elvesztegetett napot amit "felhúzva" töltöttél el, olyan kérdésekre keresve a választ, amikre mint írtad is : nincs válasz. Én azt ajánlom, próbálj spontán életet élni és hanyagold a zoknijaid vasalását. Az élet nem igazságtalan. Az élet olyan, amilyennek látod. A boldogság egy döntés, amit te hozol meg. A te döntésed, hogy a rossz dolgokat is hogy látod meg. A te döntésed, hogy pozitívan állsz e az életedhez, vagy úgy mint most.

"Feleslegesen csinálunk mindent akkor? "

- Ha ez a kérdés akár csak fel is merül benned, akkor igen, eddig valszeg mindent feleslegesen csináltál. Az élet a pillanatok megéléséről szól, legyenek azok jók vagy rosszak. Ezek a pillanatok tesznek azzá, akik vagyunk.

Mosolyogni nem illegális. Néha kipróbálhatnád.

2021. nov. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges mindenben az okokat keresni. Vagyunk mert megszülettünk. Az idős kor megéléséhez pedig szerencse is kell. Az életednek kozmikus szinten nincs értelme, de ez kit érdekel? A szeretteid a fontosak, számukra igenis lényeges hogy élsz. Élj értük. Élj magadért. Csak egy dobásod van.
2021. nov. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez agypörgetés
2021. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is csak egy eloleny vagyunk a Foldon mint sok masik.. folos ilyeneken agyalni.. az eleted te iranyitod, elvezd ki amig tart
2021. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!