Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Iron Channel a 18 éves srác,...

Iron Channel a 18 éves srác, tényleg levetkőztetett egy 11 éves kislányt egy privát chatszobában vagy nem ő volt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 17:21
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
94%
De ő volt. 18 évesen nem fogta fel, hogy 11 éves kislányt ne molesztáljon. Szánalmas.
2021. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Teljes mértékben nem lehet rábizonyítani, valószínűleg ha lesz feljelentés akkor bizonyítékok hiányában megszüntetik az eljárást, nem megy olyan egyszerűen az ilyesmi, sajnos...


Amúgy az én személyes véleményem szerint simán kinézhető belőle ilyesmi.

2021. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
amilyen a stílusa, simán ő lehetett.
2021. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%

Kislány a francot.. Aki 11 évesen kamerázza magát és vetkőzik az egy q.rva.. A beszédjéből is hallatszik, úgy beszélt mint egy 20+ éves rI.banc. Amúgy az nem zavar senkit, hogy a média qrvát nevel a gyerekekből, meg megy a fogadás a barátnőkkel a suliban, hogy ki veszti el a szüzességét először (lehetőleg egy külföldivel) és erre általában már 11-12 éves korban sor kerül? Na meg, ha a fesztiválon rongyosra kvrják a a bedrogozott+bepiált "gyereketeket" az nem gond a kedves "szülőknek", mert úgy is mind azt csinálja nem igaz..?


Álszent, képmutató gechikből áll ez a társadalom.

2021. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%

+1


Elég felmenni tiktokra, amikor tizenévesek tervezik hogy 18 éves koruk betöltése után jön az onlyfans.


Amúgy ez nem újkeletű dolog, régen általános iskolás korunkban a 11-13 éves lányok már küldözgették a meztelen képeket magukról, volt olyan amelyik már nem is volt szűz, tiszta szégyen...egyszer szóltam ilyesmiről a tanárnak még én voltam hülyének nézve, azóta is belém égett ez a sztori...

2021. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
4-es az nem zavar hogy nem az a kislány volt az egyetlen áldozata? Egy kisfiút egy streamjében rávett hogy a felsőjét levéve táncoljon, miközben Áron is félmeztelenül van és egy porszívóval imitál aktust. Egy másik streamjében pedig egy tizenéves lánnyal beszél úgy mint egy utolsó útszélivel, miközben a lány láthatóan kellemetlenül érzi magát.
2021. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%

6


Azok jogilag nem tekinthetőek bűncselekménynek, nincs is szór róluk az eljárásban, a kislány levetkőztetése, és az onionos linkek (ha gyerekpo.rno) azok amiért el lesz valószínűleg ítélve.

2021. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
3%
Egyetértek a 4-essel.
2021. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Értem a problémát, amit a 4,5-ös vázol fel, viszont tegyünk már különbséget egy serdülő kamaszlány és egy gyereklány között is. Jogilag nyilván nincsen különbség, de egy pubertáskor előtti kisgyerekről NE feltételezzük már, hogy önszántából mutogatná magát szexuális célzattal. Itt egy olyan kislány az áldozat, aki konkrétan olyan szinten nem tudja, hogy miről van szó, hogy azt is megmutatja a hívásban, hogy mit rajzolt aznap. Abban viszont szerintem egyetértünk, hogy minden szülőknek kutya kötelességük leülni beszélni a gyerekeikkel erről, hogy meg tudják előzni azt, hogy áldozatokká válljanak. Iskolában úgyszintén kellene erről beszélgetni, hiszen nem példa nélküli, hogy 9-10 évesek már kontroll nélkül használják az internetet.
2021. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Hogy mondhatsz ilyet, hogy a 11 éves kislány a hibás meg hogy ő a q? Atya ég. Azért a rendőrség helyébe a Te gépedbe is belenéznék, mert ilyen hozzászólás után nem hiszem, hogy túlságosan tiszta lennél.
2021. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!