Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak hogy tudtatok...

Fiúk, férfiak hogy tudtatok kiszakadni ebből?

Figyelt kérdés

Akár nők is válaszolhatnak.

Szóval, a depresszióból, az önbizalomhiányból,a zárkózottságból, céltalanságból, elveszettségből, reményveszteségből.

Jelenleg ilyen helyzetben vagyok.


2021. nov. 18. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Aludni, enni, sétálni.

Vizet és vitaminokat fogyasztani, leveket.

Fürödni.

Fűteni.

Tornázni, énekelni, olvasni, gondolkodni.

2021. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
rengeteg munkával
2021. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Rabszolgaságtól megkeseredett ember tünetei. Nekem is ez van.
2021. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pszichológus segített és a rendszeres sport
2021. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én a gondolkodnit semmiképp nem sorolnám oda, mindenkinek más a sorsa, élete, nincs rá egyetemes megoldás. Például nem mindegy, hogy valaki súlyos fizikai betegséggel küzd és azért depis vagy csak mert az agya játszik vele.

Én azt mondanám, hogy a kúlcs az önuralom a test és a gondolatok fölött, keresni valamit ami leköt(hobby), megtalálni az apró örömöket az életben, találni egy lányt akivel passzoltok és még néhány alapvető dolgot kielégít. Viszont az önuralom része a legnehezebb, de szerintem ott van a lényeg,hogy ne engedd magad tovább rombolni a saját rossz szokásaiddal, berögződézeiddel. Vannak mélyebb időszakok, akkor nincs mit csinálni csak várni amíg elmúlik és egy olyan szintre nem lépsz ahol már irányíthatod valamennyire magad.

2021. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valami konkrét rossz dolog is történt, ami ide vezetett, vagy úgy általánosságban érzed ezt?
2021. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sportolni kell rendszeresen.

Finomakat kell enni.

Eleget kell aludni.

Kell egy jó hobbit találni ami leköt.

Valamilyen állatot kell tartani.

Nem szabad olyan emberek társaságában lenni akik lehúznak, akik energiavámpírok.

Kell keresni valakit akivel jól érzed magad és minél többet lenni a társaságában.

2021. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Majd ha sikerül szólok.
2021. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6# Folyamatos rossz dolgok, és ahogy írja az ötös is, nem csak az agyam játszik. Jutott betegségből is. Ebből is, abból is. Semmilyen téren nem nevezném magam normálisnak.
2021. nov. 18. 21:19
 10/14 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy folyamatosan csak rosszabb.

9# Haha:D

2021. nov. 18. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!