Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék kiszakadni a...

Hogyan tudnék kiszakadni a szürke hétköznapokból?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, itt a nyár és mindenki boldog. Én nem szeretem, sokkal inkább az őszt, szimbolikusabb. Most viszont úgy érzem, hogy kellene kezdenem magammal valamit, de nem tudok. Itthon vagyok konkrétan egész nyáron, kivéve mikor néha dolgozok, de sajnos az is ritka.

Ti nem érzitek néha ugyanígy magatokat?


2017. júl. 13. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:

és mi tart vissza attól, hogy kimozdulj?

barátok?

menj csajozz/pasizz, strandolj, mozizz barátokkal...

hol laksz? biztos vannak jó programok a környéken

2017. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából. Barátnőm már régóta van, de mégsem érzem most jól magam. Barátokkal szoktam néha találkozni de nem tudom..most furcsa időszakom van.
2017. júl. 13. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
igyal sok sort attol jobban leszel.
2017. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Hangolódj egy kicsit a nyárra. :) Nagyjából most vagyunk a felénél. Igaz ezt inkabb mi lányok szoktuk, de nyáriasítsd a szobádat. Ha rend van, akkor menj el sportolni, nem kell sokat. 30 perc, 1 óra. Kezdj bele valami jó sorozatba. Hívhatsz haverokat, és mondjuk játszhatnátok társast, vagy valami bulijátékot (pl. beerpong, ki mit tud).:D


Menj ki a szabadba, strandolj, lazulj kicsit.


13/l

2017. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha vannak barátaid és van barátnőd is, akkor nem tudom, mitől vagy magányos. Ha egyedül akarsz lenni, legyél úgy. Ha társaságra vágsz, keresd fel a barátaidat vagy a barátnődet. Ebben az esetben nem itt kellene írogatni.
2017. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy magányos vagyok. Csak nyomasztó, hogy minden nap ugyanúgy zajlik le és nincsen semmi változás.
2017. júl. 14. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A 13 éves "kiscsaj" adja legjobb tanácsokat! :D :D :D
2017. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kortól függ. :)
2017. júl. 16. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!