Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már hogy megadtad ezen...

Volt már hogy megadtad ezen az oldalon valakinek az elérhetőséged? Telefonszámod, címed, FB elérhetőséged? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt, facebookot adtam meg.

Nagyon jól elbeszélgettünk különböző témákban.


Aztán kiderült, hogy bolond.

Azt a kálváriát én mégegyszer nem fogom átéoni. Sha senkivel nem fogok innen se találkozni, se megadni bármit, mert nem lehet iszűrni a félőrült egyedeket.

2021. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, telefonszámot, szintén azért mert jókat beszélgettünk különböző témában és akartam találkozni élőben is. 5-ből 3 normális :) 2-t tiltottam. :/ Tényleg nem lehet kiszűrni a félőrülteket csak a teljeseket xD Minden ismeretlennel zsúfolt helyen találkozom és még sose ért bántódás. :)
2021. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elég privát embernek tartom magam, így a címem és telefonszámom például nagyon kevés embernek adom meg, őket pedig személyes ismerem is. A FB-nél pedig, hiába nem posztolok sosem, csak azoknak adom meg, akiket szimpatikusnak találok és egy bizonyos szintig már megbízok bennük (ez ugye netes ismerkedésre vonatkozik).

Így az oldalon viszont még senkinek sem adtam meg egyiket sem, és nem is tervezem. Egyszer viszont egy srác majdnem megkapta a FB-m, de az utolsó levelében olyan alpári módon viselkedett, hogy szerencsére még időben kiderült, hogy milyen is az illető, úgy igazából.. szóval emiatt vagyok még körültekintőbb itt.

2021. nov. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Egyszerűen privát chatben annyi idiótával hozott össze a "sors" (olyanokkal is, akik alapból kettyósak voltak, olyanokkal is, akik az elején normálisnak tűntek, próbáltam válaszolni / segíteni, és kibukott, hogy perverzek / nem százasak), hogy én itt nem ismerkednék, pláne nem adnám meg az elérhetőségemet... ki tudja, mit kutatnak utána rólam ki, vagy hogy fognak zaklatni.
2021. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én egyszer a telefonszámom adtam meg: kisgyerekes anyuka volt, adóügyi témában segítettem neki, nem nagyon értette írásban, így végül megadtam a számom, felhívott, pár perc alatt megoldottuk a dolgot. Később írt, hogy beadta a papírokat ahogy kitöltöttük és sikerrel járt.
2021. nov. 19. 11:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyszer pedig a címem: virágokat keresett, nekem voltak olyan töveim, írtam neki, hogy ha küld felbélyegzett megfelelő méretű válaszborítékot, akkor küldök neki ingyen. Először nem kapott olyan méretűt - küldjem már el, majd kifizeti a boríték meg a posta árát. Írtam neki, hogy nem, nekem sincs olyan méretű, falun lakunk, itt nem tudom beszerezni, megvárom, hogy küldje, addig nem vágom le a hajtásokat, nem veszem ki a töveket. Pár nap múlva felháborodottan írt, hogy mit képzelek én magamról, hitegetem a küldéssel, már kétszer járt a postán, de nem kapta meg a virágokat amiket ígértem, neki erre nincs ideje, hogy folyton a postára szaladgáljon, adjam fel azonnal.
2021. nov. 19. 11:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6, és a címedet adtad meg egy címeres ökörnek.


Lehet én vagyok túl paranoiás, de én félnék ilyen esetben, hogy megkeres személyesen.

2021. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát ja, túl jóhiszemű voltam. De tanultam belőle.

Évekkel ezelőtt volt, de nem keresett azóta. Habár lehet, hogy írt üzenetet, de letiltottam, így azt nem látom.

2021. nov. 19. 12:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer FBt, egy bizonyos témáról beszélgettünk pár mondatot, a gyorsabb kommunikáció érdekében, gyorsabb mint emailezni, vagy gyk üzenet rendszerét használni.

Normális volt, nem volt semmi probléma, miután végeztünk töröltük egymást.

2021. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!