Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az új Facebook Messengeren...

Az új Facebook Messengeren ,hogyan tudom megcsinálni,hogy ha kikapcsolom az elérhetőségemet,akkor is mutassa,hogy ki elérhető,és ki mikor volt elérhető???

Figyelt kérdés

Tudom,hogy furcsán hangzik de a régi Messengeren ez működött,csak,nem zöld pont volt,hanem aki elérhető volt,az melett egy percet mutatott,aki meg nem volt elérhető ,annál mutatta,hogy mikor volt utoljára elérhető!!!!!!!!

Itt olvastam a gyakorikérdések.hu oldalon :-" Messengeren, hogyan tudom beállítani, hogy mások ne lássák, ha elérhető vagyok, de én viszont lássam, hogy ki az aki éppen elérhető?"

Erre válaszolta valaki:- "De amúgy ha kikapcsolod az elérhető állapotot, és rámész a messengerben valakire, akkor ott a képe alatt írja x ideje volt legutóbb elérhető. Aki épp fenn van annál azt szokja írni hogy 1 perce volt.. Szóval te meg tudod nézni (úgy hogy ki vagy kapcsolva) de csak egyenként.." !Tényleg így működött!!

Az új profilban,ezt,hogyan tudom megcsinálni????



2020. nov. 2. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hallod nem fogom fel, hogy mit írtál le, de nekem hiába kivan kapcsolva az elérhetőség mutatom vagy miez, en attól látom, hogy mások mikor voltak elérhetők. Az elérhető listánál bekellett kapcsolni, hogy mutassa ki elérhető.
2020. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem teljesen értem. A messenger minden verziónál máshogy működik. Ha bekapcsolod magad elérhetőnek, látod a többieket is (akinek be van kapcsolva). Máshogy nem. Nem tudsz vele mit csinálni.
2020. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!